Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit alszik egy bichon...

Mennyit alszik egy bichon bolognese? Egyedül bírja?

Figyelt kérdés

Nem sokára kapok egy bologneset és kíváncsi vagyok hogy mennyit alszik.Napközben valamint éjszaka? És egyedül kibír 6 órát?

Nem szeretnék olyan válaszokat kapni hogy csak divatkutya stb. Köszönöm.



2014. aug. 22. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben nem bír ki. 2-3 óránként le kell vinni, hogy elvégezze a dolgát, és apránként kell rászoktatni az egyedüllétre, amit azután kezdhetsz el, amikor már pár napja nálatok van, és megszokta az új környezetet.
2014. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején 2 óránként kell levinni sétálni. Egy kölykökkel 1-2 hétig otthon KELL maradni
2014. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Otthon leszek mindenképpen vele egy hónapot:)
2014. aug. 22. 18:15
 4/7 Csicsky ***** válasza:
38%
Az unokahúgom 2 éves bichon bolognese kutyusa volt nemrég nálam 10 napig. Naponta 4x kellett levinnem. Egyhuzomban úgy 10 órát bírt ki kimenés nélkül, ha nem vittem ki időben, akkor takaríthattam utána. Amúgy az unokahúgomnál úgy van megoldva, hogy valamilyen pelenkaféle van kiterítve neki az előszobában és arra van szoktatva, így nem kell olyan gyakran levinni. Máskülönben nagyon játékos kis kutya és mindenkivel barátságos, nemcsak a gazdájával.
2014. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csicsky ***** válasza:
100%

Itt írnak róla:


[link]

2014. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyetek pelenkát! Ez a legfontosabb!
2014. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a kimenésről beszélek.:DD Alvás és egyedüllét...

Köszönöm a hasznos válaszokat.

2014. aug. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!