Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon általában a...

Magyarországon általában a CAJC győztes mit kap? Miskolcon és Komáromban érdekelne jobban.

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek életem első kutyakiállítására és kíváncsi vagyok, hogy ha nyer a junior szukám akkor milyen díjat kaphatok.
2014. aug. 23. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha junior BIST nyer amire 0,1% az esély akkor kupát
2014. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NEm a junior Best in show-ra vagyok kíváncsi hanem a sima CAJC-ra...
2014. aug. 23. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs olyan, hogy CAJC. Itt HPJ-t kaphat fiatal osztályban. Ami csak egy kártya + a kitűnő 1 kártya.

Ha a fajtagyőztes, vagy a BOS is ő lesz, akkor kaphat rozettát is.

2014. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ezt elfelejtettem odaírni:

Ha három HPJ-t összeszedsz, akkor kérheted a MEOESZ-nél a Junior Champion oklevelet és a kupát (szövetségi tagkártyásoknak 4000 Ft, szövetségi tagkártyával nem rendelkezőknek pedig 8000 Ft).

2014. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szlovákiában már voltam kutyakiállításon magyarországon még nem. Szlovákiában 1 darab medált kaptam a CAJC-ért.
2014. aug. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!