Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhák és Neostomosan, valaki...

Bolhák és Neostomosan, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Amíg nyaralni vannak a szomszédok, én gondoskodom a kutyáikról, én macskás vagyok, így nem igazán értek a kutyusokhoz. Ma reggel viszont sikerült több bolhát is összefogdosnom a ruhámról, úgy tűnik tőlük hoztam át. Vettem neostomosant, a használatról viszont nem sokat mondott az eladó.

Nagy bolhairtásba nem kezdenék, azt inkább a gazdira hagyom, de azért lefújnám őket addig is. Van valami ellenjavallat, speciális tudnivaló? Vagy ha pár nap múlva megint kezelve lennének, az már sok lenne?

A másik, hogy a lakást mindenképp körbefújom, de kárpitra is lehet használni vagy nyomot hagy? Mert ha tönkreteszem a bútort, a szüleim kinyírnak, de akkor is, ha elbolhásítom a házat.

Köszönöm annak, aki segít! :)



2014. aug. 23. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 ampulla -1 liter víz. Ebek megáztatva vele. Száradni hagyni rajtuk. Lakásban bárhova fújhatod. Szaga elillan és nem hagy nyomot.
2014. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 ampulla 1,5-2 liter vízbe feloldva (eddig én is úgy tudtam, hogy 1-be kell, de aztán megnéztem és ott 3-at írtak, szóval 1,5-be, 2-be oldanám fel inkább, langyosba), majd lefújod vele a kutyát, vigyázva, hogy a fülébe, szájába, szemébe ne menjen, illetve ha seb van rajta valahol, akkor nem használható. Egy-két hét múlva lehet ismételni a kezelést.
2014. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm! :)
2014. aug. 23. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ampulla = 1 liter víz. Ez tuti.
2014. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!