Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Insecticide 2000 vagy Neostomo...

Insecticide 2000 vagy Neostomosan?

Figyelt kérdés
Melyik jobb egy 12 hetes kiskutyára?Bolhás,az állatorvos adott neki Frontline cseppet mát több napja de nem használ.
2013. szept. 7. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesre én inkább Insecticide-ot használnék. De a fekhelyét is és a környezetét is kezelni kell!
2013. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,de azt hallottam h ezek a szerek jók kutyára meg a környezetre is.
2013. szept. 7. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az insecticide nem igazán jó arra hogy ráfujd a kutyára, mérgező lehet rá. Azt használd a környezetre, a neostomosannal meg fürdesd meg. Kb egy hét múlva ismételd meg mert akkor fognak kikelni a peték.
2013. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neostomosant 1 liter vízben kell feloldani (1 ampullát), fürdesd meg benne és a helyét is permetezd le, majd rakj rá bolha irtó spot ont is. Advantix mehet kölykökre úgy emlékszem és nagyon jó! Ahogy irták, később ismételd meg a környezete permetezését!
2013. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!