Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérvár és környékbeli...

Székesfehérvár és környékbeli kutyások?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy rossz helyre írok, de érdekelne, hogy van-e köztetek fehérvári kutyás? Lenne hozzá/hozzájuk pár kérdésem. Állatorvos, kutyasuli stb.:)

Előre is köszönöm annak, aki ír!



2014. aug. 23. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nem biztos, hogy tudok segíteni, mert én inkább kétlaki vagyok (hétvégén Fehérváron, hét közben meg Győrben az egyetem és a meló miatt), úgyhogy hol itt vagyunk a kutyussal, hol ott. :)

De ha gondolod, kérdezz nyugodtan, igyekszem segíteni.

2014. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire lenne a kérdésed?

Biztos tudunk segíteni.

2014. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, azt szerettem volna írni, hogy mire lennél kíváncsi, milyen kérdéseid lennének?
2014. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szeptember kozepen erkezik az uj csaladtagunk, egy 8 hetes magyar agar fiu. Es lelkesen kutattam allatorvosok utan, de konkret velemenyeket nem nagyon talaltam. Ezert erdekelne, hogy kit ajanlanatok?

Kutyasulival szinten ez a "problemam".

Illetve a harmadik kerdesem, hogy hol vannak Fehervaron belul nagyobb kutyas tarsasagok? Ahol szivesen fogadnanak engem es a szeleburdi kolykomet!😊

2014. aug. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!