Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolát ajánljátok...

Melyik kutyaiskolát ajánljátok Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeptember közepén kapom meg a kiskutyám, de szeretnék időben informálódni. Én a VI. kerületben lakom, de nem tragédia, ha 1-1,5 órát utaznunk kell, fontos nekem, hogy jó csapatba kerüljünk, főleg, mert a későbbiekben sportolni szeretnék majd a kutyámmal.

Jelenleg a Cerberos-on gondolkodom nagyon (Kecskeméten hozzájuk jártam és naaaagyon szerettem), ill. a Dunakeszin lévő Kutyaverázson(időben mindkettő kb 1 óra tőlem).

Kicsit elveszett vagyok itt Budapesten, jól jönne tapasztalt helyi kutyások véleménye.


2014. aug. 23. 16:42
 1/8 anonim válasza:
75%

Szia!

Ha a Cerberossal már van tapasztalatod, akkor szerintem Budapesten is menj hozzájuk. Mondjuk személy szerint nekem ők annyira nem tetszenek, de hát ízlések és pofonok :)

Nagyon sokan szeretik például a Népszigeti kutyaiskolát, illetve az Alfáról is jókat hallottam. Talán érdemes lenne meglátogatni őket még csak kutya nélkül, mert tényleg a személyes ízléseden múlik, hogy milyen oktatókat és módszereket részesítessz előnyben. Illetve a kutyád fajtájától/személyiségétől is függhet. Főleg, ha érzékeny lelkületű kutyád lesz, akkor pl. én a Cerberost nem ajánlom. Vannak ismerőseim akiknek az érzékenyebb kutyáik ott csak még jobban megtörtek.

2014. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Húúú, köszönöm a 2 tippet. :)

Utána is nézek a két sulinak.

2014. aug. 23. 17:37
 3/8 sippara ***** válasza:

Az Alfát, aminek az oktatói szétszaladtak a Győző vezetésével előadott zseniális kutyát kerítésre felakasztós meghajtás után? Vagy népszigetet, ahol... áhh, hagyjuk :D kutyák megtörésében mindkét iskola élen jár - illetve az alfa már ugye nem, bár az oktatók továbbra is folytatják áldásos tevékenységüket más nevek alatt :)


Kérdező, nyugodtan menj a cerberosba :)

2014. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom kölyökkutyád lesz. Menj el és nézd meg az összes iskolán az ovit és vidd amelyikbe tetszik. Olyat sulit válassz amelyikben több csoportra bontva megy az óvoda, külön a kisebbek, külön a nagyobbak.
2014. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen sportot akarsz később?
2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
Népsziget. A családomban mindenki oda hordta a kutyáit, szám szerint 10 kutya 20 év alatt (igen, kutyamániás családban lakom). Csak jót hallottam róla
2014. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

5. agilityzni biztos szeretnék vele, ha lesz rá kapacitás akkor kipróbálnám a frizbit és az obidiencet is. Majd kiderül, hogy mit élvezünk a legjobban, meg persze miben vagyunk sikeresek.

2014. aug. 24. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:

ezekre így együtt jelenleg csak a budapesti tükör sulikon van lehetőség a középfok elvégzése után.

kutyasuli.hu

2014. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!