Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket ajánljátok inkább, a...

Melyiket ajánljátok inkább, a Cerberos vagy a Népszigeti kutyaiskolát?

Figyelt kérdés
Szeretném majd természetesen saját szememmel is látni, milyenek ott a foglalkozások, mielőtt valamelyiket kiválasztom, de érdekelni a Ti véleményetek, tapasztalatotok is, különösen, ha valaki mindkét iskolát közvetlenül ismeri. Esetleg más tipp is lehet ezen a kettőn kívül, a lényeg, hogy Budapest vagy környéke legyen.
2010. márc. 18. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Népszigetit ismerem, annak egy vidéki tagiskolájába járunk és teljes mértékben elégedettek vagyunk. Összehasonlítási alapunk is van, mert próbáltunk más kutyaiskolát is, láttunk harmadikat, negyediket bemutatózni-dolgozni, és messze ez volt a legszimpatikusabb. A tanfolyami rendszerük pedig különösen tetszik, és nagyon hatékony. Olyan szinten rendbe tudják tenni a kutya-gazdi viszonyt, amit egy kezdő kutyatartó autodidakta módon biztosan nem tudna elérni. (Ehhez persze kell egy (-két-három...) nyitott és együttműködő gazdi is.)
2010. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
72%
Én jártam mindkettőben, (meg jó néhány másikban is) nem volt rossz tapasztalatom, de a Cerberos hangulata jobban tetszett. Azt válaszd, amelyik közelebb van, mindkettő jó.
2010. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Én is jártam mind a kettőben, de nekem a Cerberos jobban tetszett. A módszerek, a kiképzők szimpatikusabbak voltak, ráadásul nem sablonokat húztak egy-egy kutyára, hanem teljesen személyre szabottan kezelték a problémákat. Náluk is van klikker, de nem csak az. Akinek az nem jön be, vagy nem tetszik, arra nem kényszerítik rá, hogy pedig ez a jó módszer. Én inkább őket javaslom, főleg akkor ha egy kicsit problémás a kutyád...

De ha megteheted, próbáld ki mindkettőt, és meglátod neked melyik felel meg a legjobban! :-)

2011. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!