Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a kutyám, hogy...

Hogy vegyem rá a kutyám, hogy ne szökjön el?

Figyelt kérdés

Állandóan elszökik, aztán indulhatok a keresésére.Erdő szélén lakunk.(falu) és tudjátok,hogy van az a törvény, hogy a vadászok lelölhetik a kóbor/elcsatangolt kutyákat mert azok állítólag megölik a vadakat.Én meg attól félek, hogy egy vadász lelövi.A kerítésünk ugymond "vacak" és itt-ott van pár rés a két deszka között ahol kipréselheti magát.Már annyiszor átnéztem az egész kert/udvar keritését és pár jukat be is tömbtem egy ujjabb deszkával de akkor is elszökik :(

kérek mindenkit, hogy adjon valamiféle tanácsot/javaslatot,hogy ezt hogyann oldjam meg

bunkók kiméljetek!


2014. aug. 25. 19:52
1 2
 1/13 KGabi0000 ***** válasza:
Az unokatesóm spánieljével ugyan ez volt,náluk az erősebb fajta csibeháló megoldotta a gondokat,de már 5 éves a kutya és elég sokat komolyodott,azóta nem szökik el,szerintem ha egy kicsit idősebb lesz ő se fog elszökni,de ugye ivartalanítva van?Milyen fajta?
2014. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nincs ivartalintva és 9 éves keverék (ezér suökik el mer nincs ivartalanitva?)
2014. aug. 25. 20:05
 3/13 A kérdező kommentje:
*szökik
2014. aug. 25. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért szökik, mert rájött, az jó buli. Veszel villanypásztort és telepíted.
2014. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 KGabi0000 ***** válasza:
Igen,az ivartalanítás ezen sokat segíthet,az én kutyám is folyton szökött,amíg nem volt ivartalanítva.
2014. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám! 9 éves szukám van,ő már nem fog komolyodni:)A kerítésünkkel nincs gond,körbe meg van csinálva,de neki nem gond,átugorja!
2014. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4. DEHOGYIS VESZEK VILLANYPÁSZTORT NEM AKAROM MEGÖLNI A KUTYÁM SE VILANNYAL MEGRÁZOGATNI ,FELEJTSED EL!!!!!!!!

az ivartalanitás kb. mennyibe kerül?

2014. aug. 25. 20:17
 8/13 A kérdező kommentje:
6.-os jó tudni h nem én küszködök evvel a problémával
2014. aug. 25. 20:18
 9/13 A kérdező kommentje:
vagyis már ketten vagyunk akiknek ilyen a kutyájuk :D
2014. aug. 25. 20:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Te kis okos...A villanypásztor nem öl. Inkább a vadászok golyója, ami öl.
2014. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!