Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még olyan blog, mint Deményé?

Van még olyan blog, mint Deményé?

Figyelt kérdés
Főleg valamilyen kis testű kutyi életébe szeretnék belenézni:) Deményt azóta olvasom mióta leírta az első szavát, ezen felbuzdzulva, még így kutyavállalás előtt elolvasgatnék még ilyeneket, bár Demény magas léc..:)
2014. aug. 25. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az en kiskutyam fb oldala korant sem olyan vicces, mint a kotsoge. Nekem kicsi borderem van, aki kozepes testu lesz. Ha erdekel, elkuldom a linket,
2014. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jajj, de ennivaló lehet:) Pláne, hogy látni, ahogy nő:) Küldd!!!
2014. aug. 26. 00:24
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj, de ha kutyavállalás előtt állsz, bármit olvass, csak azt ne! (Illetve olvashatod, nyugodtan, mint ahogy én is teszem, ha belátod, hogy nem az a követendő példa.) Az a kutya borzalmasan rossz, olyan alapvető parancsokat nem teljesít, mint a behívás, nem hallgat a tiltásra... Ellenben a gazdája biztatja azzal, hogy állandóan póráz, szájkosár nélkül sétáltatja. De egyébként Demény gyönyörű, mégse bíznám rá az én kutyáimat a gazdájára egy percre se.

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak egyszerűen muszáj volt ezt idefirkantanom, hogy elrettentő példa legyen minden (leendő) kutyásnak az a blog.

2014. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Basszus, aki továbblát kettőnél, az látja a poénjellegét:) Plusz, nekem pont egy ilyen blog a tanítóbb, mint egy olyan, ahol pontról pontra leírják, hogyan neveltek tökéletes kutyát... Mert ezzel, hogy őszintén ír, látom a kutyatartás nem olyan könnyű, vagy nem olyan gördülékeny oldalát, Demény meg legalább nem hiteti el, hogy az átlagos kutya egy erőfeszítés nélkül nevelhető kutya:) Ha ezt írná egy blog, ötször több gazdi jelölt venne kutyát, aztán meg kidobná, mert senkitől nem látta, hogy amúgy meg nem csettintésre jön a kutya, és egyszer se rosszalkodik...

Na mindegy, ezt le kellett írjam:) Persze értem, hogy miért mondtad, amit mondtál:)

2014. aug. 26. 01:58
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

3-as vagyok.


Én megértem, hogy valaki ezt viccnek veszi, a képeken és Demény hülye fején és is tudok mosolyogni, nem erről van szó.

Inkább arról beszélek, hogy a gazdi - saját bevallása szerint azért engedi el a kutyát, mert ő már messziről érzi egy emberen, hogy a kutya odamehet-e hozzá (1. mintha nem menne oda a kutya, ha tiltja. 2. mintha ő valami médium lenne) kíváncsi lennék, ha Deményt bántaná egy minimálisan agresszív kutya, akkor vajon még neki állna feljebb? szerintem igen, holott ő ugyanúgy törvényt szeg.

Másik konkrét példa, amikor büszkén újságolta, hogy Demény a négysávos úton átrohant, mert meglátta pótgazdit. Biztos az én kutyáim vannak rosszul nevelve, de ők farokcsóválással jelzik, hogy örülnek valakinek, nem pedig azzal, hogy odarohannak valakihez és ráugrálnak, főleg nem egy ilyen veszélyes, forgalmas úton.

De ez csak az én véleményem, nyilván nem én mondom meg, te hogyan sétáltasd a kutyádat, miket engedj meg neki.


Ismétlem, a blog szórakoztató részét én is élvezem, de amikor már Demény rossz viselkedésének ajnározásáról van szó, rosszul vagyok... És idézem, ha "valakinek nem tetszik, el lehet menni" Nem, szerencsére az ország közterületeinek 0%-a Deményé, tehát nem másnak kell elmennie azért, mert ő be van zárva egy panelba egy másik kutyával és csak így tudja kiélni a felesleges energiáját. El kéne gondolkozni, hogy két vizslának talán mégse panelben van-e a helye.

Szóval elnézést még egyszer ennyi offtopicért, de úgy éreztem, muszáj volt ezeket megosztanom, remélem nem gond :)

2014. aug. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
[link] :D
2014. aug. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Bizonyara vizslat is lehet panelban tartani, megfelelo hozzaallas mellet, ami, mint tudjuk, nem egeszen all rendelkezesre Demeny eseteben. De poennak jo, az teny, meg hat mindenki jo valamire, ha masra nem is, hat elrettento peldanak.
2014. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, blog mert nem sokat írok, de ez az én kutyusom facebook oldala: [link]

Inkább képeket teszek fel, de későbbre tervezem a blogolást is, talán... :) Majd meglátjuk.

2014. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gracie, Negro, gyönyörűek vagytok:))
2014. aug. 30. 01:55
 10/14 anonim ***** válasza:
G uzeni, hogy koszoni szepen :-)
2014. aug. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!