Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szenved a kutyám.13 éves. Nem...

Szenved a kutyám.13 éves. Nem találnak nála semmit. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A vérképe alapján magas a granulocita szám. Ez gyulladást jelent. Nagyon rossz nézni, hogy csak fekszik, nem eszik, segítséggel áll fel, ma már fájdalma is lehettek, mert nyögdécselt. Hova lehet vinni még?
2014. aug. 26. 19:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy bakteriális eredetűt mondanak az orvosok, de nem tudják milyen. Így nem tudnak pontos kezelést.
2014. aug. 26. 19:50
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Ne kínozd őt. Engedd el a szivárványhídon túlra. Altattasd el.
2014. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik klinikán voltál vele eddig?
2014. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Másik orvos vidd el, és kérj hasi ultrahangot is. Pontosabb képet kapnátok. Jobbulást a kutyának!
2014. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt hasi UH, mivel a magas fv. szám alapján lépdaganatra gondolt az orvos, de minden rendben volt.
2014. aug. 26. 23:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem Budapesti vagyok. Egy vidéki állatklinikán.
2014. aug. 26. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is lépdaganatra gondoltam, ugyanis nálunk is csak magas fehérvérsejtszám volt, (amire kapott antibiotikumot) egyéb tünet nem, és rá egy hónapra megállapították a lépdaganatot, ami sajnos el is vitte a kutyám :( De az teljesen jó, ha a hasában minden rendben van nálatok. Mindenképp meg kellene mutatnod egy másik orvosnak is, így, hogy semmi kezelést sem kap. Csak van egy másik doki a közeletekben...
2014. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát infúziót kap és adott neki az orvos antibiotikumot, de az állapota nemhogy javult, hanem romlott. Nagyon ki van az egész család...:(
2014. aug. 27. 00:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel, én is átmentem ezen :(

Sokat nem tudok tanácsolni, bízz a mostani orvosotokban, hátha ami kezelést használ, javulást hoz a kutyusodnál. Ahogy leírtad, lelkiismeretesen kivizsgálták. S ne hagyd magad, nyugodtan vidd vissza a klinikára a kutyát, ha úgy látod, rosszabbodik az állapota!!! Még egyszer, jobbulást...!

2014. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ha esetleg az ország nyugati részén laksz,tudom ajánlani a szombathelyi állatklinikát. Nekünk (sajnos) többször is szükségünk volt rájuk és mindig nagyon profin végzik a dolgukat,korrektek,megbízhatóak és tájékoztatnak!
2014. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!