Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba való kutyák?

Lakásba való kutyák?

Figyelt kérdés
Lehet kistestű vagy nagytestű, lényeg hogy eléljen lakásban, és szeresse a gyerekeket! Köszi a válaszokat!
2014. aug. 27. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
És te mit tudsz nyújtani a kutyának? Napi hány óra séta, játék, tanítás? Első kutya? Kutyasuli szóba jöhet? Mennyire vagytok kimozdulósak?
2014. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lakásba VALÓ kutyák a kistestűek és a rövidszőrűek (pl. Vizsla), mivel őket nem lehet kint tartani.

Lakásban TARTHATÓ kutya az összes fajta a terelőkutyák kivételével, MEGFELELŐ FOGLALKOZÁS, MOZGATÁS MELLETT.

Ha nincs semmi elképzelésetek, álomfajtátok akkor pedig a menhely lesz a megoldás...

2014. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
14%

Kutya lakásba nem való!Vegyük sorba miért:

1.Összeszőrözz mindent!

2.Hangosan ugat!(Zavarva a szomszédok nyugalmát,a tiedét is!)

3.Bepisil és bekakil,ahova nem kellene!

4.Bármilyen kutyád lehet,kell neki a nagy tér.Amit te egy lakásban nem tudtsz biztosítani!

5.Kora reggel,késő este és a nap folyamán fél órát kell sétáltatni.Mivel nincs kertetek,nem szaladgálhat így a lakásban persze!


Szóval szerintem vagy költözz egy házba vagy vegyél egy másik állatott(Pl.nyuszi,hörcsőg,papagáj),ami kevesebb gondot igényel!Remélem segítettem a döntésben!

2014. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

3-as válaszoló:

A kutya tartható lakásban megfelelő mozgatás és foglalkozás ellenében. Nem szarik és pisil össze mindent, szobatisztaságra nevelhető. Összeszőrözi a lakást? Úristen, hát katasztrófa, van porszívó! Aki eleve lakásban akar kutyát tartani, annak ez nem probléma. Kell a kutyának nagy tér, ez igaz, de ettől még tartható a lakásban.

2014. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
11%
Hát nem tudom!Szerintem a legtöbb ember dolgozik egész nap és nem a kutyáját gondozza!Én nem a kutya ellen vagyok,nyugodj meg!Nekem is van!Csak az olyannak,aki nem tud róla gondoskodni,annak ne legyen!Ennyi..
2014. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez oké, de ebből a kérdésből nem lehet leszűrni azt, hogy a kérdező mit tud nyújtani a kutyának.
2014. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit tudnak nyújtani neki??
2014. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Vinném sétálni:

Reggel: fél 7-kor: fél óra

2/fél 3-kor: 2 óra

Este: 7-kor: fél óra

Éjjel: fél 9-kor: 10-15 perc

Játszanék vele, oktatnám agilyti, stb...

2014. aug. 28. 17:24
 9/10 A kérdező kommentje:
És úsztatnám!
2014. aug. 28. 17:24
 10/10 anonim válasza:
0%
Kérdezd meg anyucit! ;)
2014. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!