Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya ugat és folyamatosa...

Come back kérdése:

Ha a kutya ugat és folyamatosan csóválja a farkát, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Illetve lehet egy máltai selyemkutyából agresszív vérebet nevelni?

2014. aug. 28. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A máltai selyemkutya nem véreb, soha nem is lesz ha, hisz a véreb egy külön fajtajelleg. De ideggyenge görcsöt lehet belőle nevelni.

Egyébként az ugatás és farokcsóválás egyszerre lehet játékra felhívás vagy az idegesség jele. Ezt így látatlanba nem lehet megmondani.

2014. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy ha a kutya csóválja a farkát, akkor boldog. Hogy lehet ideges, feszült a kutya ha nincs behúzva a farka? Ez logikátlan.
2014. aug. 28. 17:33
 3/10 A kérdező kommentje:
A válasz: Én tapasztaltam ezt.Nekem ezt azért csinálta,mert előtte futottam és rámugatott,viszont amikor lassabban futtottam mint ő akkor nem ugat rám.De ha csak úgy álsz és rádugat az azért van,mert ideges/játszani akar.Ezért ugatnak általában.De én leszoktattam róla hogy ha rám ugatott én kicsit (csak nagyin kicsit szabad)oda csaptam az orrára és azóta nem mer rám ugatni.De igazából így nem tudok neked 100%-os választ mondani.
2014. aug. 28. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
máltai selyemkutya mint véreb??? LOL :DDD
2014. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked logikátlan, de egy kutyafarok nagyon sokféle képen jelez. Még csóválva is.
2014. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Imola Ágnes ***** válasza:

A kut farka kb annyi jelzést adhat ki, mint az ember keze...csak nem tudjuk értelmezni. A kérdés így kb ugy nez ki: a fönököm beszélt hozzám, közben mozgott a keze, mit jelent? Lehetett ideges is, boldog is, elégedett is, agresszív is, bármi. Ugyan így millió és egy dolgot jelent a faroktartás, és a kutya egész testbeszédével lehet csak értelmezni.

Agresszív kutyát bármiből lehet nevelni, bár mostanában máltaiből elég gyakran sikerül...

2014. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ebben a szituációban mit jelent? Káros a kutyára nézve az ilyen jellegű játék?

2014. aug. 29. 09:37
 8/10 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
játéknak tűnik...nem tudom, hogy az az "enyhe félelmi" reakció csakn játékból van, vagy tényleg picit félős, de a videó alapján normális játék, bár sajnos csak hang nélkül van lehetőségem megnézni. Nincs miért káros legyen...
2014. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. aug. 29. 11:35
 10/10 anonim ***** válasza:
A videóban: játékra hívja a gazdit.
2014. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!