Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek a helyemben a...

Ti mit tennétek a helyemben a kutyussal, ha nektek is hozzám hasonló lehetőségeitek lennének?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon lakom. Kimentem a Dunához futni, meg edzeni. Egyszer csak csatlakozott hozzám egy kiskutya, elég fiatalkának tűnt, és nagyon barátságos, kiskedves volt. Volt a kocsimban kaja, megetettem vele. Nagyon csatakos volt, és sovány. Mivel a legközelebbi település 5 kmre volt, szerintem kitették. Beraktam a kocsiba, és elvittem az egyetlen menhelyre, ami a környéken van. 56 eurót kértek érte, hogy átvegyék... sajna hó vége, meg munkám sincs most, én ezt nem tudtam megengedni, mert akkor én nem eszek egy hétig... Haza úgyszintén nem tudtam hozni, mert a lakásszerződésem megtilt mindenféle háziállatot. Hirtelen-gyorsan bezártam őt a garázsomba... és most ott van. Lejárok megetetni, és itatni. Nemsokára elviszem kiengedni, hogy elvégezze a dolgát. De nem tudom ott tartani, mit tegyek?
2014. aug. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hirdesd meg pl munkahelyen, interneten, hogy gazdit keresel talált kutyusnak, pár napig kibírja a garázsban simán
2014. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már netre feltettem, hogy nagyon sürgősen gazdit keres... mert nem akarom visszarakni az utcára. 2-3 napig maradhat csak a garázsomban, utána nem tudom mi lesz :(. Utolsó opcióként az lesz, hogy megkérdezem a főbérlőm, hogy nem-e tenne kivételt velem, egy időre, míg nem oldom meg az elhelyezését.
2014. aug. 28. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 km egy kutyának lósz*r, én a helyedben plakátolnék a környéken, meg felhívnám az állatorvosokat, hátha mégis várja haza valaki.
2014. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Hirdetni, felvennia kapcsolatot távolabbi menhelyekkel, aztán ha rábólintanak, majd keresel fuvart odáig. Tedd fel ahova csak tudod, plakátold ki, stb.
2014. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs chipje?
2014. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!