Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtákat tarthatok...

Milyen kutyafajtákat tarthatok kint a kertben?

Figyelt kérdés
Olyan kutyafajtákat keresek, akik lakhatnak kint a kertben. Én mopszot akartam venni, de sajnos a lakótársamnak ez nem tetszett (mivel benti kutya). Megegyeztünk, hogy kinti kutyánk lesz és lehetőleg kisebb termetű. Kérlek segítsetek! Előre is köszi!

2014. aug. 29. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Tacskó, pincsi, foxi :)
2014. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Foxi, pincsi kizárva.
2014. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Puli, Mudi ? :) Közepes méretek, de kisebb termetű kutyák (mint pl. a Mopsz is) mind benti kutyák! Esetleg még a tacskó, de közel van a földhöz, hamar megfázik. Inkább bentre való az is.
2014. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Dog. nem olyan kicsi...de...

A Foxterrier keverékem jól bírja. Hiába akarjuk, hogy télen bejöjjön -legalább a folyosóra- úgy se jön.

2014. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sheltie, kis- vagy középspicc, puli, pumi, mudi, schipperke, vagy valamilyen nem rövid szőrű, kistermetű, de nem rövidlábú keverék.
2014. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A foxi bírja kint. A mienk télen is kint volt mert nen akart bejönni
2014. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk is foxink van, sose volt bent a házban. :)
2014. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
66%
Nekem tacsi keverékem van és ha akarnám se jönne be a házba, még télen se. Imád kint lenni! A tacsit csak ajánlani tudom, akárcsak a pulit, pumit és a beaglet :) Ők már nem olyan kis termetűek, de nem mondhatom őket nagynak sem :)
2014. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mopszot nyugodtan vegyél! nem benti kutya, bár úgy is tartható. nekem is mopszom van és kint még jobban elvan a másik kutyával, mint bent! de ha egyedül lenne otthon sokat, akkor inkább valami másik fajtát válassz, mert nagyon egyedül fogja érezni magát és csak aludni fog!
2014. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!