Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol aludjon a 6 hónapos...

Hol aludjon a 6 hónapos közepesen hosszú szőrű kutyám?

Figyelt kérdés

Schnauzer mix, még nem volt trimmelve a szőre. Mikor elvittük kozmetikushoz, azt mondta, hogy várjuk meg, míg levedli a babaszőrt. Teljesen így néz ki most: [link]

Viszont most, hogy elkezdtek hidegek lenni az éjszakák, felmerült, hogy éjjel hol aludjon. Mikor elhoztuk, akkor egy ideig a garázsban aludt, de oda minden éjjel bekakilt. A kertben van kutyaháza, de egyáltalán nem szereti, és nem is szigetelt szerintem. A lakásba bejöhetne, az előszobába, de nem meleg az neki télen? Illetve attól félek, hogy utána kimegy az udvarra, és megfázik...

Ti mit ajánlotok? Vegyek neki egy szigetelt kutyaházat? Ha igen, honnan?



2014. aug. 30. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tartod bent? Ha van időd naponta többször sétáltatni, szerintem ez a jo megoldás. Ha nem viszed le sétálni, akkor az előszobába is bekakilna.
2014. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most bent alszik, csak mint mondtam, attól félek, hogy télen a fűtött házból (az előszoba is fűtve van) kiviszem a hidegbe sétálni, akkor megfázhat, hiszen kölyök. Vagy túlaggódom?
2014. aug. 30. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bérházban lakom, 8 éves a kutyám és télen is megyünk sétálni és nem fázik meg. :) Nem kell-e miatt aggódni.
2014. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor marad bent. :)
2014. aug. 30. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megfázni sétakor. De célszerű majd a hideghez fokozatosan hozzászoktatni, először 10 percre, majd 20ra, stb vidd ki, h megszokja, és lehetőleg sose álldogáljatok egyhelyben :) Ha esetleg fázna akkor beszerezhetsz neki egy kutyakabátot
2014. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!