Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítene nekem abban...

Valaki segítene nekem abban hogy (ha tudja) elmagyarázza nekem a husevő férgek terjedését/ szaporodását?

Figyelt kérdés
Arra lennék kívàncsi hogy esetleg emberre is veszélyes??? A 4hetes kis kutyàimat valòszìnū az tàmadhatta meg. Mivel s hàtsò részükbe 2-3 lyuk van ês benne fehêr kis férgek amik biztos hogy nem giliszta. Abba biztos vagyok hogy meghalnak. De még csak szoptak ês talàn ez velük született vagy talàn a légy köpte be őket. De akkor a 2 nagy kutyàm is veszélyben van?? De az annyukat féltem nagyon. Ha megfertőzte valamelyik nagy kutyàt mit tegyek?? Hogy irtsam ki a fergeket??? Ez fertőző elkaphatta a nagy kutyus is vagy talàn még én is veszélyben vagyok?? Kêrek mindenkit hogy segítsen nekem. Köszönöm :-)

#kutya #veszély #húsevő féreg
2014. aug. 31. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Hívd ki az orvost!!!

Szerintem légy köpte be, de a kezeléshez akkor is orvos kell!!!

2014. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként tényleg mi a facnak szaporítasz ezzel a hozzáállással és hozzáértéssel?! :((
2014. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sippara ***** válasza:
73%
Az "annyukat" félted??? Nem tudom, terjed-e emberre, de nagyon-nagyon remélem, hogy igen.
2014. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Úr isten, hol tarthattad azokat a szegény babakutyákat, ha ez meg tudott történni..... Nem akarom tudni:S

Amúgy meg minden perccel legyen rosszabb a lelkiismereted, ameddig nem hívsz orvost, ezt kívánom neked. Kukacosan hagyni babakutyákat, az igen...

2014. szept. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad ész nélkül szaporodni hagyni a kutyákat ... Rendszeres féreghajtást kell kapnia a kutyáknak, állatorvosnál fillérekért kaphatsz tablettát. Bár ebben az esetben lehet már késő. Mindenhol fertőtleníts, ahol megfordultak a kutyák, mert később is visszatérhet a probléma ... Lehet neked sem ártana orvoshoz menned, egy kivizsgálásra. Elég durva dolgokat csinálnak a kukacok az emberrel is ...

És legközelebb ne szaporíts. Látod, hogy veszélyes, ha nem értesz hozzá. :(

2014. szept. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem szoktam másnak rosszat kívánni, de nagyon remélem, hogy ha rád és a családodra átterjed, akkor ti sem juttok el vele orvoshoz...

Gyalázat, hogy ilyen "emberek" léteznek...

2014. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy kajatra ki mondta h szaporitani akartam ?? XDDDD amugy evvel szulettek és már meghaltak. Egy elkerített helységben lettek tartva. Mert nyár volt. A házba addig lettek tartva ameg nem tudtak ki jonni. Ha nincs pénz akkor h a faszba hivnak allat orvost??? Amugy a 2 nagy kutya jol van. Azért meg fontolnám án h mit mondtok nehogy ti baszarok rá xD
2014. szept. 6. 10:22
 8/10 sippara ***** válasza:
57%
Ha ilyenekre sincs pénz, ne tarts állatot, ne szülj gyereket. Azt hittem, ez azért egy alapvető intelligenciával kilogikázható.
2014. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon okosok vagytok gratulalok👏👏👏👏👏 nyár volt kint votak. Bocs hogy nincs penzem elvegre csak 15evés vagyok. De kepzeljetek el azt h ez mar az 5.alom volt a tobbinek nem volt semmi baja. Pedig ugyan ugy lettek furdetve és kaptak kaját is minden felé giliszta irtott kaptak. Nem az én hibám volt hogy ez történt . Sajnálom őket de még babák voltak.
2014. nov. 28. 18:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem ti mind mind kukacosok vagytok 😂😂😂😂😂👍👍👍👍👍
2015. febr. 2. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!