Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 nagy es egy kicsi kutya sok...

2 nagy es egy kicsi kutya sok panel lakasban? Termeszetesen elegendo mozgasigeny mellet? Koszi a valaszokat

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet.

Csak tényleg mozgasd le a szintet, és a kajára is teljen.

2014. szept. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok.
2014. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
anyukamnak van a kicsi nagymamamnal laktunk de o csereli a hazat en nekem meg vissza kell jonnom anyamhoz mig nem talalok rendes alberletet es van egy nemet juhaszom aki 3 eves o mondjuk eleg lusta meg van egy 5 honapos rotim o jobbab igenyli a mozgast.sajnos mamamal nem tudok kutyakkal menni mert garzon es az mar tenyleg kicsi lenne anyamnal meg helyuk is lennr jatszani ha fent vagyunk. ezt a ket fajta kutyat meg lehet igy oldani mert szeretem oket es nem szeretnem elajandekozni azert mert ez a helyzet es tudok igen eleget foglalkozni veluk
2014. szept. 3. 08:40
 4/12 A kérdező kommentje:
azert mertem megkerdezni meg azert gondolkodok rajta mert anyamek melleti haztombben is van ket roti kutya es birjak a lakast.
2014. szept. 3. 08:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az a lényeg, hogy megfelelő lemozgatás meglegyen, persze szellemileg is lefárasztani őket és talán nem lesz gond.

Tehát a kérdés inkább az szerintem, hogy tényleg ki tudod-e elégíteni a mozgásigényüket? És ezt csak Te tudhatod, mert Te ismered őket, hogy mennyi mozgásra van szükségük.

Meg amit még javasolni szoktak, hogy külön-külön is sétáljanak, hogy lehessenek "egyedül" is néha.

2014. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
inkabb a kolyokkutya igenyli jobban a nemet juhasz inkabb a kertben is fogta magat es lefekudt. a kiskutya eleven nagyon mondjuk meg kicsi meg a lakasban is le tudom hosszu seta mellet farasztani szellemileg es fizikailag van annyi hely hogy rohangaljon. termeszetesen nem azert irtam ezt mert nem vinnem le de hogy mondjam? itt fent is tudnek vele foglalkozni. sajnos a kicsivel szoktam leginkabb torodni mert tanulekony szocializalom meg ezek. a nemet juhasz azt sajnos lelkiserulten hoztuk el valaki nagyon banthatta nagyon fel az emberektol foleg a ferfiaktol kikepzo is mondta nem lehet segiteni rajta mert ideggyenge egyszeruen elszaladt mindentol mindenkitol. mi is rengeteget vittuk sok munkat belefektettunk igen es nem hasznalt. de itthon meg semmi feszultseg. es ezert is kulon vinnem inkabb oket a kicsi el ne tanulja tole a felelmet mert egy rottweiler az rottweiler o mar tuti tamadna ha megnol felelmeben. kulon kulon neha azert termeszetesen leviszem jatszani oket.
2014. szept. 3. 09:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem csak a kutyák szempontjából nézném a kérdést, mert biztosan kibírják, ha eleget mozgatod őket stb stb.

De mi van a lakókkal? Mármint ennyi kutya egy kis panelban koszt meg büdöset csinál, sajnos ez van. Vagy borzasztó sok meló, hogy fenntarthassa az ember az elfogadható állapotot. Minden nap porszívózni, felmosni, szellőztetni, fürdetni az állatot nem kis erőfeszítés még egy kutyával sem, nemhogy 3-al. Ha téged nem is zavar, ha kosz van meg büdös, akkor is, a ruháid meg minden átveszi a szagot és másokat zavarhat. No meg vendégeket sem nagyon tudnál hívni akkor. Nálunk nagymamánál lakik 1 nagy meg egy kicsi kutya, egy viszonylag nagy lakásban, és télen még így is húzós a szag...a kabátok, minden beszívja, ha ott vagyok. Kibírom, szeretem a kutyát, de azért minden nap nem szeretném ezt. Jobb az, ha van külön helyük.

2014. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 10:46

Lakásban tartott kutya nem egyenlő a kosszal, meg a büdössel. Hogy a nagyanyádnál az van, az egy dolog.

2014. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a szomszed imadja a kutyakat. en meg nem nagyon tapasztaltam hogy budos lenne. isnertem olyaz hogy ket alaszkai malamut kutya volt lakasba lehet viccesen hangzik de komolyan mondom a kutyanak kamilla illata volt max mikor elaznak persze akkor volt szaguk .max a szaja volt budi de melyik kutyanak nem. termeszetesen takaritanek furdetnem oket stb inkabb minthogy egy koltozes miatt elveszitsem akarmelyiket is.
2014. szept. 3. 13:56
 10/12 A kérdező kommentje:
eleg is egy honapban egyszer furdetni sztem legalabbis anyu a kiskutyajanal ugy csinalja es nincs budos a hazba vegulis urulekbe nem fekszik meg pisibe max a lenti jateknal koszos lehet
2014. szept. 3. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!