Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolát javasoljátok?

Platypus kérdése:

Melyik kutyaiskolát javasoljátok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm nemrég fogadott be egy kutyát, utcán találták chip nélkül. Jack RusselXcsivava keverék, kb. 4 kilós. Ingergazdag környezetben lefagy, odabújik a gazdájához és néz ki a fejéből, közben erősen remeg. Hosszabb idő után sem oldódik fel, amíg nyugodt helyre nem viszik nem engedi el magát. A póráztól retteg. A váratlan dolgoktól bepánikol, visít és menekül, legyen az egy hang vagy egy érintés amire nem számított. És elég sok dolog éri váratlanul. Más kutyákkal viszont jól kijön, ismerkedik. Jobb híján kézben viszik a futtatóig, ezt nyugodtan(bénító pánikban?) tűri, közben remeg. Milyen kutyasulit tudtok ajánlani, ami BP belvárosból könnyen megközelíthető, és felkészültek az ilyen helyzetekre?

2014. szept. 3. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Cerberos Kutyaiskola.Őrstől busz+kis séta.

[link]

Itt van rehabilitáció-szocializáció foglalkozás,nem is drága.Problémás kutyákkal foglalkoznak,megoldják ezt a gondot is.

2014. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
én is cerbit ajánlanám, kifejezetten viselkedés problémás kutyákra vannak specializálódva, plusz ha jól tudom kedvezményt is adnak ivartalanított, befogadott kutyákra, de ezt tőlük kell megkérdezni.
2014. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Városi Kutyák iskolájába jártunk a félős kutyámmal.


Mivel nem kifejezetten agresszív a kutya ezért valószínű a felügyelt futtatót fogják ajánlani, ahol játékos keretek között a többi kutyához, az ingerekhez. sima jutalmazásos megerősítést használnak. Én nagyon tudom őket ajánlani.

[link]

2014. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2014. szept. 4. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én így semelyiket sem ajánlom, hanem el kell menni több iskolába szétnézni és amelyik a legszimpatikusabb, azt kell kiválasztani. Fent nagyon hirdetik, de ez saját véleményem, hogy ha félős a kutya, akkor a Cerberos nem biztos, hogy jó választás lesz! A kannás, fojtó nyakörves hozzáállás egy ilyen kutyának csak ártana. Igazi, hozzáértő, tapasztalt kiképzőt érdemes keresni!
2014. szept. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám pánikbeteg,hisztérikusan rettegő volt.Cerbiék tették rendben.Szó nem volt nála kannáról meg szöges nyakörvről,félős kutyáknál más módszert használnak.
2014. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az Akela Kutyaiskolába járunk hasonló problémás kutyámmal. A legjobb döntés volt! Szerintem nézd meg az oldalukat, menj el, beszélj velük. Nem fogod megbánni!
2014. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!