Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky vagy pediglen Bernáthegy...

Husky vagy pediglen Bernáthegyi a lustább fajta?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 10:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Tök sokat dolgozok.Van egy kicsi udvar,de félek ellopják a romák

Ezért benn kénr lakjon vagy 2 harmadát a napnak.Melyik lenne a jobb?

2014. szept. 4. 10:55
 2/23 anonim ***** válasza:
A husky egy nagyon aktív fajta. Azt semmiképpen sem ajánlom. A bernáthegyi igaz lustább, de őt is kell sétálni vinni, de ha kellően elfárad ő inkább alszik napközben. De ha sokat dolgozol akkor semmiképpen sem ajánlok kölyköt, mert akármilyen kölyök legyen szétszedi neked a házat.
2014. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Egyik se lusta fajta, a husky kimondottan munkamániás, makacs kutya aki igényli a törődést.

Ha az a cél, hogy minél kevesebbet kelljen vele foglalkozni, akkor nem javaslok neked kutyát.

2014. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

a "hászki" nem tom milyen fajta:))))

de a kérdésedre válaszolva: egyik sem házőrző.

2014. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek. De szerintem ilyen nagytestű kutya egyik sem való lakásba,házba bezárva. Az is fura,hogy éjjelre tessékelnéd ki. Tényleg nem házőrzők,viszont drágák és így csalogatóak lehetnek egy kutyatolvaj számára.
2014. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem bernáthegyijeim vannak, azért írtam hogy lustább fajta. Nem viseli az egyedüllétet sokáig, és azt számold hozzá hogyha mindenfélekképpen ragaszkodsz kutyához hogy egy bernáthegyi akár 80-90 kg is lehet. Ennek a kutyának az etetése nem kevés. Plusz a méretük miatt hajlamosabbak izületi betegségekre.
2014. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél rottweilert, vagy kuvaszt vagy komondort. Nekik nincs akkora igényük a törődésre, és benne vannak a top10 legjobb házőrzőkben. A husky abszolút nem házőrző, de tovább megyek, nemhogy annak nem jó, de szánhúzáson kívül gyakorlatilag semmire. A bernáthegyit meg életmentésre tenyésztették ki, ráadásul társaságkedvelő kutya, egyedül depis lenne, ha nem törődnél vele.
2014. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A komcsi vagy a kuvasz a nagyobb?Most látok egyet 80kért

Azt ugatja h pedigrés

Nem lesz kullancsos vagy bolhás ha kimeg az udvarra?

2014. szept. 4. 12:47
 9/23 Firestorm ***** válasza:
Hászkiii :D
2014. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na .Most arról vagyok,hogy veszej hászkit.Mert tetszik.

Legyen egy szép napotok

2014. szept. 4. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!