Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kolyokkutyanak milyen multivit...

Kolyokkutyanak milyen multivitamint ajanlotok ami jo? Tap nem erdekel mert nem eszi meg a tapot . Koszi a segitseget elore is.

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor mit eszik? Ha barffal eteted akkor nem kell multivitamin, ha preyyel, akkor inkább szokjatok ár a barfra, ha meg házikosztot eszik, na akkor nem tudom. Miért nem eszi a tápot? Nem te vagy a falkavezér? Nem azt kéne ennie amit kap? Jó minőségű táppal próbálkoztál?
2014. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mégis, minek a multivitamin? Honnan tudod, milyen vitamint, ásványi anyagot nem kap meg? ha pedig úgy eteted, hogy valóban neki való az étel, minek a multivitamin?
2014. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
elnezest felreertes ne essek edesanyame a kutyus en csak megkerdeztem. valogatos a kutyus nagyon nem mindenevo akitol van ott is csak konzervet evett meg abba meg semmi vitamin nincs :(
2014. szept. 4. 13:50
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor hajlandó vagy leírni hogy pontosan mivel etetitek és milyen fajta kutya, vagy azt gondolod hogy az írásodból áradó pozitív energiákból majd mindent kitalálunk?
2014. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, milyen vitamint adsz neki, az egészségtelen étkezés mindenhogy egészségtelen lesz. Pláne kölyökkorban, amikor mindenféle más anyagra is szüksége van a kutyának, hogy legyen miből felépítenie a saját testét.
2014. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal célravezetőbb lenne a kutyának, ha édesanyád megtanítaná nem válogatni. Ennek menete a következő. Étel elé tesz, vár 5-10 percet. Ami a tálban marad, elvesz. Legközelebbi etetésnél ismétel. Közben nuku nasi. Ha van egy csepp életösztön a kutyában, ha éhes lesz, enni fog.
2014. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

válogatós kutya nincs.

1: elé rakod a kaját, ha 5 perc alatt nem eszi meg, akkor elveszed.

2: a következő etetésnél ismét ezt csinálod.

3: előbb vagy utóbb megfogja enni. kutya még sosem halt éhen ha volt előtte kaja! lehet hogy 2-3 nap kell hozzá, de hidd el, mefogja enni.

2014. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
probaltuk inkabb nem eszik azt meg mar nem hagyja hohy ket 3 napig ne egyen semmit a kolyok kutya. 6 honapos a kutyus. probalt sok fele tapot ami kolyoktap jo minosegut de nem eszi es az sem jo ha konzervet eszik ja igen a rizst baromfihussal megeszi ez a ketto megy. esetleg art a vitamin ha kap?vagy miert nem jo? o a lavet vitamint adta neki de azt is sokan mondtak hogy semmit nem er. ezert szeretnenk valami jo vitamint adni neki ami megfelelo es jo kolyokkutyanam.
2014. szept. 4. 15:03
 9/18 A kérdező kommentje:
nem kell egybol ellensegeskedni szerintem szepen is lehet kerdezni.en nem mondtam semmi rosszag egyszeruen anyam mondta kerdezzem meg itt is mivel nekem van internetem de igen hajlando vagyok leirni 6 honapos rottweilerrol van szo.
2014. szept. 4. 15:06
 10/18 A kérdező kommentje:
akkor ha nincs valogatos kuzya akkkr nem tudom miert nem eszik ezek szerint van
2014. szept. 4. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!