Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi fajtáknak milyen a...

Az alábbi fajtáknak milyen a tulajdonságuk? (a Google nem a barátom)

Figyelt kérdés

-Leonbergi

-Bernáthegyi

-Törpe Spicc

-Cairn Terrier

-Samoyed


2014. szept. 4. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Tökmindegy, mindegyik olyan gazdát igényel, akinek van ideje vele foglalkozni. Ha már most lusta vagy utánanézni, akkor hagyd a fenébe, nem lesz jó, hidd el.
2014. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azért. Egy barátom nem tud dönteni és tőlem kérdezget.
2014. szept. 4. 13:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Én meg a tulajdonságuk szerint akarom ajánlani. De ezekről nekem semmit sem ad a google.
2014. szept. 4. 13:59
 4/11 A kérdező kommentje:
De amúgy már keresgéltem.
2014. szept. 4. 14:04
 5/11 csabika1971 ***** válasza:

Ha ő keres kutyát, akkor neki kellene utána járni. Nagyon jó barátja lehetsz ha még erre is veszed a barátságot helyette. Közelemben is élhetnének ilyen emberek.

Csak nehogy majd a kutyát is neked keljen helyette etetned és sétáltatnod, stb.


[link]


Itt találsz tulajdonságokat is hozzájuk, csak lent a kutya keresőben meg kell keresned a megfelelő fajtát.

De ennél jobb ha a Googléba magát az adott fajtát írod be (pl Leonbergi tulajdonságai), pontosabb és részletesebb adatokat kapsz. De az igazi, hogy mikor meg van a szimpatikus és tetsző, akkor az adott fajtáról venni egy ismertető könyvet. Na, azokban már tényleg szinte benne van minden.

2014. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 csabika1971 ***** válasza:

Bocsánat előzőleg elírtam: "Nagyon jó barátja lehetsz ha még erre is veszed a barátságot helyette."


Nagyon jó barátja lehetsz ha még erre is veszed a fáradságot helyette.


Így hangzott volna megfelelőn. Elnézést.

2014. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2014. szept. 4. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor neki mondd el ugyanezt. A kutya időt-energiát igényel, és ha más most lusta hozzá, felejtse el.
2014. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
amúgy mindegyik után utána nézett, csak azért nem szeretném, ha olyant választana, ami ugrik rám stb.
2014. szept. 4. 14:22
 10/11 csabika1971 ***** válasza:
100%

Na, amit most írtál ne haragudj butaság. Mindegyik kutya próbálkozik ugrálással, mert így fejezik ki szeretetük és ragaszkodásuk főleg kiskorukban.

Az erről a való leszoktatás már nevelés kérdése, ezért nem jó csak találomra venni egy kutyát. Mert hát azért érteni is kell a neveléséhez (nekem Rottweilerjeim vannak, tudom miről beszélek), mert különben gondok lesznek. Pl a szoba tisztaságot sem tudja alapból egyik sem, azt is tanítani kell nekik, akár csak a porázón való sétálást.

2014. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!