Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a szomszédal?

Mit tegyek a szomszédal?

Figyelt kérdés
A mi szomszédunknak van egy kutyája aki ki van dobva az utcára. Nálunk van de mi nem tarthatjuk meg mert a kerítésüno rossz. Na most néha beszokták zárni a kutyát a kertbe. Jól is teszik mert nincs az utcán de akkor nem kap elegendő kaját (mert mi szoktunk szinte neki adni). A suliban majd sokára lesz kisállat nap és beakarom vinni a kutyát de mit szólna hozzá a szomszéd ha kiderülne? Megbeszéljem vagy ne? Én szerintem nem szükséges mert elkisér valamikor minket egy egész napra kirándulni, és azt sem veszik észre de akkor pár óráig elvihetnénk

2014. szept. 6. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem a tiéd, akkor ne vidd be.
2014. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem beszélj a szomszéddal.Beszéld meg vele szerintem megengedné hogy elvidd pláne ha nem foglalkoznak vele.De engedély nélkül semmikép se vidd el.
2014. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvinni szerintem ne vidd el. Viszont a szomszéddal beszélni kellene, hogy figyeljen a kutyájára, vagy különben fel lesz jelentve. Ha néha napján visszakerül a kertbe de akkor enni nem kap, állatkínzásért fel lehet jelenteni.

Ha nem kell neki a kutya és nem foglalkozik vele akkor lehet hogy még oda is adja. Attól függ milyen a szomszéd, de mindenképpen beszélni kellene vele, nem feltétlenül neked, hanem a szüleidnek.

2014. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mondjam el de félek a szomszédtól!
2014. szept. 6. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt a szüleiddel előbb beszéld meg. Utána a szüleid beszéljenek a szomszéddal, ha ugyanaz az elképzelésük a kutyával, mint neked.
2014. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megprobálkozom felhívni de ez a beperelést én nem támogatom. De az a gond hogy a két gyereknek az anyja vagyis a szomszéd a régi óvoda igazgatója vagy nem tom kije
2014. szept. 6. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ki van dobva az utcára a kutya? Sintér.

A mi szomszédunk őrült, és a kutyái folyton kint vannak, és pár napja az egyik szomszéd kihívta a sintért.Nemsokára viszik a kutyákat, csak még alá kell írni a szomszédoknak, aláírás gyűjtés vagy mi...

Ne vidd el!

2014. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már ezerszer jöttek a sintérek de félnek a kutyától ezért csak fenyegetéseket hagynak.
2014. szept. 6. 20:41
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha én ott vagyok valahol és több idegen ember van nem bánt. A gyerekeket meg imádja.
2014. szept. 6. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
de akkorsem a te kutyád azért ne vidd el, csak ha megengedte a szomszédod!
2014. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!