Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy fekete labradorom...

Lesz egy fekete labradorom csak nem tudom mennyi lenne a maximum ár! És nem tudom mi lenne a neve tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100.000 kezdődik, a határ a csillagos ég. Lézegess kutya neveket az interneten
2014. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Milyen hihetetlen h ezen az oldalon mindenkinek 100 000nèl kezdődik a kutyàk ára. Kíváncsi lennék mindenkinek ilyen jól megy vagy csak a szájuk nagy.
2014. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Féltékenység, féltékenység kedves #2 ? Ha tudni akarod akkor igen, ilyen jól megy.. Megválogatom a minőséget. Nem vagyok hajlandó szaporítótól venni kutyát.
2014. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Mire lennék féltékeny? A pénzedre?

A kutya ugyanúgy társ ha menhelyi vagy ha 100 000.

2014. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tudom. Jelenleg egy menhelyi és egy fajtatiszta van... És igen. Ha a kedves kérdező fajtatiszta kutyát szeretne az 100.000 kezdődik.
2014. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum ár konkrétan nincs :) Minél híresebb a kennel annál drágább a kutya. Minimum az viszont van: 100-130 ezer. Ez alatt nem kapsz. A Labi népszerű fajta, így viszonylag olcsón megúszod. A nevet pedig neked kell eldöntented egy csomó fekete kutyára jellemző név van.
2014. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember minden hónapban elkülönít egy kis összeget a kutyára, akkor mindjárt nem is olyan sok az a 100ezer. Szar telefonokra kiadnak ennyit, egy TÁRSra meg nem? Akkor ne tartson az illető fajtatiszta kutyát, ugyanis neki ára van!

Egy menhelyi kutya is lehet ugyanolyan társ, de ő is lehet beteg, amikor szintén mélyen a pénztárcába kell nyúlni. Tehát ha valaki sajnál ennyit a kutyára, az semmilyen kutyát ne tartson. Ez most nem a kérdezőnek szólt elsősorban, hanem a lehurrogó válaszadónak.


100ezer felett várható az ár. Névötletek: [link]

2014. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!