Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Főként fekete lények ált. A...

Főként fekete lények ált. A szemük világít vagy élénk. Szinte mindenhol vannak és sokféle alakjuk van gonoszak és van amelyiknek nagy energiája van ezek nevét keresem vagy képet róluk mert ahogy gooleba beírkálom semmi maximum ritkán kicsit hasonló?

Figyelt kérdés
remélem 1 értelmes válasz is lesz bár esélytelennek érzem xD

#fekete lények #világító szemek
2014. júl. 28. 03:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

"remélem 1 értelmes válasz is lesz..."

Erre a szóf.só kérdésre?

Te avesszőketnemhasználod,énaszóközt.

2014. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
enmegegyiketsemhasznalomderemelemazertmegertjukegymastugyistudjatokhmitakarokirni
2014. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ebből szerintem más se tudja meghatározni pontosan. Talán valamiféle árnylényre gondolsz, de pontosan nem tudom mi lehet.


És az előttem szólókhoz üzenném: A kérdező nagyon is jól tette, hogy nem használt "vesszőket" ugyanis ezzel hozzájárult a loúk visszahozásához. Ugyanis kollégám elmélete szerint a loúk azért tűntek el a Gyakorikérdésekről mert a felhasználók egyre több veccőt használnak a mondataikban. Ezért mostantól én is megpróbálom minimalizálni ezek számát.

2014. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kérdező! javaslomfussnekimégegyszerhaértelmesválaszt akarszkapni

agoolebaazugyegalibaakarlenni/!??"'§=()Í:%

2014. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy fekete macska (így hívják ezeket a lényeket).Ha képet akarsz róluk, kattints a képkeresés gombra.
2014. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

,,a szemük világít, vagy élénk" -Démon

,,fekete lények"-Démon (így is megjelenhet-fekete alak)


,,fekete lény" - Slenderman?


,,amelyiknek nagy energiája van" -Poltergeist, démon?


Nem tudom, mire gondolsz...

2014. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a Shadow people/ghost-ra gondolt a kérdező.

itt egy kép.

[link]

2014. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nagyon ritkán használok vesszőt teljesen érthető nélküle is :) sok a *van szó viszont :D most hogy nézem. nem macska és elvileg nem is démonok és nem a szemeddel látod őket.

Mind1 majd találok valakit vagy egy oldalt :D.

2014. júl. 28. 22:13
 9/15 anonim ***** válasza:
te nem az árnyékemberekre gondolsz? azok is feketék, világító szemmel + nagy hatalmúak
2014. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor árnyember! Már én nem tudom :D
2014. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!