Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feleslegesse valt a gyerektaps...

Feleslegesse valt a gyerektapszerem esetleg 5 honapos kutyanak oda lehetne adni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyerektápszer? Akarod mondani, ami kisbabának van, mármint embernek?

Nem.

Kutyának nem adunk emberi ételt. :) Neki junior táp kell, nem babatáp. :)

2014. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak megkerdeztem de lenne valami baja tole? mert volt hogy az el nem keszitett (port) megtalalta es megette.
2014. szept. 10. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát baja nem lesz, de azért nem használ neki. :)
2014. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem hasznal nem neki valo:) de igy nasikent megcsinalhatom neki esetleg? igen tudom eleg buta kerdes de a port ahogy megette elgondolkodtatott.
2014. szept. 10. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Kölykök mindent megesznek, egyesek még a saját székletüket is. Nagyon falánkak, nem válogatnak, hiszen növésben vannak. Az enyém is mindent megenne. :) Mondjuk mivel ezekben a tápszerekben nagyon tartósító nem lehet, mert gyerekeknek készül, így hetente maximum egyszer adhatsz neki, de ne nagyon vidd túlzásba, mert rászokik az ilyenekre. Nemtudom mik az összetevők, de ha van ilyen répás azt nyugodt szívvel adhatod, mert a répa egyáltán nem árt a kutyáknak, és szívesen fogyasztják. :)
2014. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez egy sima natur tapszer vas meg d votamin es egyeb vitaminok vannak benne de tudom hogx kutyanal ez felesleges de nasikepp ha nincs baj inkabb odaadom mint kidobjam.
2014. szept. 10. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem édesített? Mert ha az, akkor nem célszerű odaadni.
2014. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Odaadhatod neki, de lehet, hogy inkább mindenki jobban járna, ha olcsón eladnád. Te is, mert kapnál érte valamennyi pénzt, és az az anyuka is, aki olcsóbban jut tápszerhez.
2014. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki, nem lesz tőle baja.
2014. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos azzt mar bem tudom eladni en is gondolkoztam rajta de mivel fel van bontva ugy nem hiszem hogy megveszik
2014. szept. 11. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!