Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható, jó kutyaiskola...

Megbízható, jó kutyaiskola Debrecen vagy Nyíregyháza környékén?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi Nyíregyházán járunk kutyasuliba és nagyon szeretjük. A debreceni felüljáronál van . Árban jó és a kiképzö is nagyon profi.Sokat köszönhetek neki. Mi lassan 1 éve járunk mert nagyon szeretjük és nem akarjuk abbahagyni.A csapat is jó meg a kutyusok is ügyesek .
2010. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nevét megmondanád? Vagy linket? :)
2010. jan. 18. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia . A fenti linkre kattintol és minden ott van. Én már esre nem voltam itt de az elöttem lévönek köszi hogy beillesztette a linket.
2010. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia megtudtad nézni? remélem sikerül ott minden le van irva.
2010. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia,igen,köszi.
2010. jan. 20. 14:51
 7/8 nory0722 ***** válasza:
Szia! Én is jártam több,mint egy éve abba a suliba! Nem tudom,hogy Goldi ott van e még,de én többek között miatta hagytam ott! Rendszeresen megtámadta a többi kutyát,köztük az én beagle-ömet is! Az oktatóról csak annyit,hogy megvoltak a maga kis "kedvencei". Mi most Kőlaposra járunk,szerintem százszor jobb. Nem tudom,lehet hogy azóta már az is változott,de én már nem kísérletezgetek! Olcsóbb is,az oktató mindenkire odafigyel és csak az engedi el a kutyát,aki úgy véli,nem megy neki a többinek! A felüljáró alá fél évig jártam,ide 3hónapja járok és sokkal nagyobb sikerélményem van! Nagyon sokat tanult mindkét kutya,mióta itt vagyunk!
2011. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!