Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos amstaffnak adhatok...

Fütyicukor kérdése:

3 hónapos amstaffnak adhatok csontos húst? Pl:csirke-farhát stb, fagyasztás után nyersen adom. és 3 honaposan 9kg az elfogadható? Csak érdeklődök, más staffi tulaj véleménye érdekel, de másét is szivesen fogadom.

Figyelt kérdés
és ti milyen csontos hust adtok nekik nyersen?én még nyulat fogok.

2014. szept. 12. 11:02
 1/8 csabika1971 ***** válasza:
0%
Na figyelj fajta tiszta kutyák esetében a gazdák általában (vele együtt) kerülik a szárnyas (csöves csont) csontok etetését. Mert szétrágáskor szilánkokra hasad és rossz esetben átszúrhatja a kutya gyomrát. Én soha nem etetnék csirke csontot. Csak disznó (főve) és fiatal borjú (lehet nyersen is) amit adok a kutyámnak.
2014. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz. Egyre többen már kölyköt is hússal etetnek. Nyúl is mehet.
2014. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csabika1971 ***** válasza:
0%
Ismét 1-es. Húst persze nyugodtan lehet adni, de azt is inkább csak főve mint nyersen. A csont szintén, és etetése meg mint említettem egyén eldöntés kérdése. Mert 10 000-ből egynél ha van probléma. De mi van akkor ha te vagy az az egy? De mondom mindenki maga dönti el. Én inkább biztos inkább kidobom a kukába, min hogy neki adjam.
2014. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Semmi esetre sem szabad csontosat adni addig neki,amíg tejfogai vannak,mert tönkreteszi azokat.
2014. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehet neki a csontos, NEM főve, össz két dolgot kell nekik főzni, a sertést, meg a vaddisznót. Facebookon a barf elvek az alapoktól, vagy a nyesedék hús kutyáknak csoportba lépj be, ha vannak még kérdéseid, abszolút segítőkészek szoktunk lenni.
2014. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 11:50

Ugyan mit tesz tönkre egy farhát gyenge csontja a tejfogon?

2014. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyak, farhát mehet neki nyugodtan nyersen, simán megbirkózik vele :)
2014. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tönkre megy a tejfog?:))))))))

hát ezen de jót derültem:)))))

nyugodtan adhatod neki nyersen a csirkét, vagy egyéb szárnyast.

2014. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!