Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirke gomba lefagyasztása?

Csirke gomba lefagyasztása?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy csirke gombát vettem ma és nem akarom egyből megcsinálni (mármint megenni) mert már elég volt erre a hétre a gombákból :D, na de vissza a kérdésre, szóval ha leakarom fagyasztani a csirkegombát, akkor csak megfőzve érdemes vagy megfog keseredni? Vagy ha csak simán elteszem zacskózva az is jó lesz és nem lesz semmi baja?

2014. aug. 9. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen az a csirkegomba? Erről még nem hallottam.

De minden fajta gombát le lehet fagyasztani. Normál hűtőben nem célszerű 2-3 napnál tovább tárolni.

2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam. :DD Felvidított ez a kérdés:D
2014. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor már megérte :-)
2014. aug. 9. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még, de rákerestem, ez a rókagomba bizonyos tájakon:)

Kérdező: mindenféle gombát le lehet fagyasztani, nem lesz baja. Annyi, hogy felolvasztva jobb levesbe, szószokba, nem pedig rántottába vagy rántott gombának vagy hasonlókba, mert az állaga szivacsos és puha lesz, nem lesz többé roppanós.

2014. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fagyasztás után nem olvasztod fel, hanem fagyosan kezded sütni, akkor nem lesz löttyedt, hanem olyan, mint a friss.
2014. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!