Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek a Rottweiler...

Mi a velemenyetek a Rottweiler kutya fajtarol?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 14:42
 1/5 anonim válasza:
87%
Nem találkoztam sok rottweilerrel, de szerintem szép kutya, a tulajdonságai meg megváltoztathatók. Minden a neveléstől függ. Igazából egyik kutya sem agresszív, a tapasztalatai és a kölyökkora fogja meghatározni a viselkedését. Vannak kutyák, amelyeket embervadászatra tenyésztettek ki, mint például a dán dog, de a rottwieler nem olyan...
2014. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöl harap hátul xarik . Amúgy talán a legjobb személyvédő és házörző fajta egyben. Könnyen tanul de nem parancsvégzőgép,hűséges,nem csaholós nem ugrabugra. Szőre nem problémás bírja a hideget. És az emberek nagy többsége fél tőle mert nagy fekete és a média végett rosszhírű ,ami kifejezetten előnyös egy örzővédő fajtánál. Viszont kemény kézzel kell fogni mert hajlamos próbálgatni a gazda erejét, hogy átvegye a irányítást.
2014. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen ránázásre ijesztő kutya, nagy fekete és "morcos" kinézetű. Emiatt szerintem jó házőrző. :D Közelebbről nem ismerem, de az előttem szólok azt már leírták. Nekünk egyszer majdnem lett egy. Kiskutyaként került hozzánk, megpróbáltuk a macskával felneveltetni őket, mert az anyjuk elpisztult. Sajna nem sikerült így a gazdája elvitte máshova. Még kis újszülött kutyák voltak. Kb. a dobberman is efféle kutya elég nagy fekete és rossz híre van, szóval jó házőrző. :D
2014. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörűek. Tekintélyt parancsolóak, méltóságteljesek.

De ha lenne egy, akkor én kutyasuliba járnék vele, hogy megtanuljak vele úgy bánni, hogy ne legyen gond. Jó neveléssel állítólag az egyik legszerethetőbb kutyafajta, és gyerekbarátok. Neveléssel.

2014. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves csak Rotikkal foglalkozok. a nevelésükből adódóan, rosszat nem tudok rájuk mondani. szófogadóak, kedvencek, gyerekbarátok, nem vadállatok, attól függetlenül, hogy az idegeneket megugatják. nem csalódtam még bennük sosem. a macskákat nem viselik el. ha van egy rotival foglalkozva, nevelve, akkor abból nem lesz vadállat. van 7 és 8 évesem, 5 hónaposom, és eladó 6 hetesem is. imádom őket.
2014. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!