Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom furán hangzik, de a...

Tudom furán hangzik, de a kutya érti az ember gondolatait?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a kutyum amikor simogatom, nagyon élvezi, majd amikor hirtelen abba hagyom, rámnéz és csak bámul nagy szemekkel...ilyen szoktam olyanokra gondolni amikor tanítottam neki...tehát arra gondolok miközben belenézek a szemébe, akkor azt csinálja...ül, fekszik, helyedre stb.

Egy mukkot nem szólok, nem is mutogatok, csak nézek bele a szemébe és arra gondolok. És megteszi...eddig nem csalódtam benne!



2014. szept. 14. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gondolatot nem is, de a testbeszédet nagyon jól értik a kutyák, kiváló megfigyelők. Valószínűleg olyan jelzéseket adsz neki tudat alatt, amiből tudja, hogy mit szeretnél tőle. Gondolok például egy önkéntelen kézmozdulatra, a tekinteted irányára. Ezek mind rengeteg információt tartalmaznak, amit a kutyád megért.
2014. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érti, csak lefekszik/leül melléd és várja a simogatást. Viszont azt megérzik ha valami baj van. Pl én nagyon rosszul voltam, hánytam és fájt a hasam, és a labrador keverékünk egész éjjel mellettem volt és hozzám bújt, nem aludt el.
2014. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is csinált hasonlót a kutyám, szóval lehetséges...
2014. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gondolataidban azért nem olvasnak, de a jelbeszédet tényleg tökéletesen értik, főleg ha hozzákapcsoltad a kezdetekben is már a szavakhoz. Valószínű ismeri a gesztusaidat (akár olyanokat is, amit te fel sem fedezel magadon) és ezért cselekszik "gondolatra".
2014. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!