Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor vigyem oltásra?

Mikor vigyem oltásra?

Figyelt kérdés
Találtam egy kölyökkutyát,hazavittem. Elmentünk állatorvoshoz,beadott neki minden olyan oltást,amit szükségesnek vélt.Szeptemberben volt egy éve ennek.Igaz,hogy évente kell vinnem oltásra? Mivel szeptember már elmúlt 4 hónapja,megbüntetnek? Lécci ne oltsatok le, én találtam ezt a kutyát,nem engedtem a menhelyre,anyuék nem is akarták,minden költségére spórolok a zsebpénzemből!
2010. jan. 19. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
évente kell megismételni az oltást legjobb lenne kombinálttal... veszetség ellenit kötelező is beadatni évente... vidd el, és mondd, hogy nem tudtad...nem fogják leharapni a fejedet...
2010. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz, vidd nyugodtan. Évente kellenek az oltások, a veszettség elleni kötelező, a kombinált pedig fontos a kutya egészsége szempontjából.
2010. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, rendesek vagytok!
2010. jan. 20. 18:29
 4/4 RastaMama ***** válasza:
ha a kölyökoltásokat megkapta, akkor ahogy előttem is írták, évente veszettségellenit és kombináltat kell beadatni neki. plusz kb negyedévente féreghajtani, ez is nagyon fontos!
2010. jan. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!