Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nagyon sok?

Szerintetek ez nagyon sok?

Figyelt kérdés

2 kutyám összes holmija:

- 12 póráz

-2 flexi póráz

-3 nyakörv

-4 hám

-1 szájkosár

-2 labda

-3 fésű

-2 fekhely (90*80)

-2 tálka + egy önitató


2014. szept. 18. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Minek kell 12 póráz?? Nálunk a szükséges mennyiségű póráz és nyakörv van (azaz kettő, plusz van még tartalék, vagy olyan, amit már nem használunk), de 12 összesen nincs... Tálból van 4. 1-1 etetőtál, 1 benti és 1 kinti vizestál.


Alapvetően én a pórázt sokallom, de te tudod...

2014. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is sok pórázom van meg rengeteg nyakörv, szájkosár. De ebből a java része emlék. Amiket használok azokat nem kíméljük de ha meghalnak a kutyáim semmi pénzé nem adom őket. A szájkosárral ugyan így vagyok. Nj kutyámhordott egy BM. tömegoszlatót. Nagyon erős masszív kosár, boltban már nem találni ilyet. Soha nem fogok megválni tőle akárki akármit mond.
2014. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A 12 póráz sok szerintem, a többi normális.

Nálunk összesen a két kutyámnak van: 2 póráz, 1 flexi, 2 nyakörv, 2 hám, 2 labda, 3 fésű, 1 kutyaház, 4 etető-itató tál, 1 vízzel teli vödör, és még van 3 madzagjuk, 1 gumi kerék, 1 frizbi... meg még néhány ilyen kis apróság...Nem sok a kutyáid cucca, de nem értem miért kell 12 póráz. :D

2014. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én 2 kutyám cuccai:

2 póráz

2 flexi

3 hám

2 labda + 1 sipolós

2 fésű

2 fekhely + 1 szivacs kutyaház

4 tál

2014. szept. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Még ha valakinek van 50 milliárd póráz, nyakörv, fekhely, játék oké...de valamelyik válaszoló írta, hogy szájspray, fogkefe, fogkrém wtf van a szájával annak a kutyának??

Életemben nem használtam ilyet mégse büdös a szájuk és szép fehér fogaik vannak. Ha ennyi cucc kell ott nem a tünetet kellene kezelni.

Meg parfüm??? Mi az istennek?

2014. szept. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A fogkrém és a fogkefe hasznos, szerintem. Az enyém talált már döglött siklót, és miután hazajöttünk vele egy szobában is dögszag volt.

Más esetben én sem használom, tegyük hozzá.

2014. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A szájspray kiváló fegyelmező eszköz nálunk, mivel nem szereti az ízét. Ha csak megmutatom egyből kisangyal lesz, és nem használom gyakran. Bár mivel kölyök, és mindent rág, fogat vált, ezért néha kellemetlen szagú a szája, és bizony mi is találuk néha döglött siklót, de nálunk a döglött béka a sláger. Alapjáraton semmi gond nincs a szájszagával,de néha kellemtlen, és szerintem ez minden kutyával így van. Nagyon sok kutyagazdi használ szájsprayt-t egyáltalán nem rikta. A fogkefe és a fogrkém meg azért van mert havonta 2x azért illik a kutyának a fogazatát átnézni és megtiszítani egy kicsit. Ha már vannak ilyen termékek külön kutyáknak, nem véletlenül találták őket ki. Sokkal kevesebb az esélye a fogkőnek meg a rossz szájszagnak is, meghát ugye a döglött béka meg ilyenek hagyhatnak "nyomokat". Nem naponta "mos fogat a kutyám"...

A parfüm is fegyelmező eszköz nálunk, mert ez se kedvenc, és ez lehet, hogy "luxus", de én szeretem. :) Nincs rá szüksége a kutyámnak, mert nem büdös, de mégiscsak a megfelelő higéniát segíti elő.

Valakinek hülyeség, nekem csak simán igényesség. Én nem az a fajta vagyok aki a kutyájától konkrétan "undorodik"...

2014. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát utolsó, bocs, hogy így kiakadtam, de akkor is túlzásnak érzem ezt. Egy kutyának nem kell parfüm a higiéniához.

Ezt a sok kutyának használatos cuccot nem azért találják ám ki, mert mindre szükség van és hasznos hanem, mert sok gazdi megveszi gondolkodás nélkül.

Ezt a mondatot pedig nem is bírom értelmezni:

Én nem az a fajta vagyok aki a kutyájától konkrétan "undorodik"...

2014. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!