Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve? (lent)

Mi legyen a neve? (lent)

Figyelt kérdés
Pár napon belül lesz egy új kiskutyám kisfiú lesz és nem tudom hogy milyen nevet adjak neki.Nem magyar névben gondolkozom de olyat szeretnék hogy könnyen kimondható legyen hogy hallgasson majd rá.Várom a válaszokat.
2014. szept. 18. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Nagyon számít szerintem a névválasztásnál. :) Vagy ha keverék akkor milyen jellegű?
2014. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen Toby. :D
2014. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a mi kutyank neve:JerryLee-es jön ha hivom
2014. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rinnie. imádom:3
2014. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel névnapomra kapom így azt nem tudom hogy milyen fajta csak azt hogy fiú.Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 18. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a névadással, amíg megkapod a kutyust, hiszen úgy tudsz hozzá illő nevet választani, ha már láttad legalább. Addig is a neten keresgélj kutya névtárakat, angolul is van rengeteg, csak beírod a google-be hogy "dog names" és kidob egy csomó ezzel foglalkozó oldalt. Ott kinézhetsz olyanokat, amik tetszenének, aztán ha meglesz a kutyus, kiválasztod azt, ami illik hozzá.
2014. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek Félix a neve, ezt a nevet szerintem mindenhol használják, nem csak a magyaroknál :)
2014. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
David, Samson, Fabian, Tobias, Felix, Robert, Daniel----> ezek többnyire nemzetközi nevek de igazából hogyha nem valami kimondhatatlanul hosszú és értelmetlen nevet adsz neki akkor többnyire hallgatni fog rá de ez inkább nevelés kérdése. Egyébként nekem még tetszik a Piszter név is bár tudom hogy nem magyart szeretnél.
2014. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!