Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nem baj ha a kutyám (kölyök...

Az nem baj ha a kutyám (kölyök) csak tápot kap?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos és kicsit vékony,még 3-szor adok neki enni,tápot,Acanát kap,de ezen a héten hússal etettem,és akkor se szedett fel pár kilót,valamikor hasmenése volt.
2014. szept. 20. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ne csak tápot adj neki, konzervet vagy egyéb húst is, attól jobban tud fejlődni a kutyus. A táp nem annyira tápláló mint a hús.
2014. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Inkább legyen vékony, mint dagi.

Tudsz róla felrakni fotót?


"héten hússal etettem,és akkor se szedett fel pár kilót" - még jó, abnormális lenne pár kilót felszedni egy hét alatt....


Én egyébként nyers étrend szerint etetném...

2014. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom,de mindennap majdnem megeszik 1 kilót,és így is vékony,meg úgy is csináltam,hogy reggel tápot adtam,napközbe meg a nyers húst.
2014. szept. 20. 20:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerinted vékony, vagy tényleg vékonyabb mint kellene lennie? Vannak olyan kutyák, amik vékonynak tűnnek (pl hosszú lábuk miatt stb) de közben semmi gond nincs velük. Mondjuk egy állatorvos szerint is vékony? Vagy mi alapján látod túl vékonynak? :)


[link]

2014. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1 kg acanát megeszik és vékony?

Rakj fel róla fotót!

Féreghajtva mikor volt utoljára?

2014. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:
Acanától az enyémek is soványak voltak. Nem minden kutyának jó.
2014. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1 kg?


az nagyon sok!!!

férgtelenitve volt?


lehet bélrendzseri gond . vidd odkihoz meg van határozva hetihány dkg kell hiznia

2014. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tápból kap 1 kg-ot,abból maximum felet,amikor házi koszttal etettem akkor kapott majdnem 1 kilót.Kb másfél hónapja volt féregtelenítve,de elfogom hívni az állatorvost.
2014. szept. 21. 09:36
 9/12 anonim ***** válasza:
1 kg kaja rengeteg!!! Az én egy hét híján 5 hónapos kutyám naponta 3x120 gramm tápot eszik meg és csak tápot! Nagyon sokat adsz, és lehet, hogy az Acana nektek nem jó. Tápváltás, vagy BARF na és persze látogassátok meg az állatorvost! Az is lehet hogy csak te látod soványnak közben ideális a súlya.
2014. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Melyik táp lenne a jó,Pl Orijen?

Barfoztam már,de a zöldséget nem nagyon ették meg,vagy ha megették,nem sokat hasznosítottak belőle.

2014. szept. 21. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!