Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki vett már kutyaházat...

Aki vett már kutyaházat nagyobb kutyának segítene kiválasztani, hogy mekkora kell? LINK

Figyelt kérdés

Németjuhász lenne,de fogalmam nincsen,hogy L-XL vagy XXL kéne,szerintem az XXL nagy,egyébként szuka kutyus.

[link]


2014. szept. 20. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha normál méretű a kutyád, szerintem az XL elég lesz.

Elég nagy a bejárati rész, ahogy látom.

2014. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még kicsi a kutya,nemtudom mekkora lesz. Ezért vagyok bajban. L-es semmiképp nem lenne elég ugye?
2014. szept. 20. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit szánnál rá, de a lapos tetős jobb kialakítású. Valamivel vastagabb és oldalt van hely a kutyának, ahol nem vág be közvetlen a hideg.Abból pedig az M kell neki. Bár ennél bemenetkor a háta hozzáérhet az ajtó tetejéhez.
2014. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit számolhatsz, hogy a méret általában szukánál max 60-61 cm a marnál. Ha tudod, a szülők milyen átlagméretűek, akkor ő sem fog eltérni tőle. Az L-es kicsi, az tuti.
2014. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

""



Ha a kutya a szabadban lakik, szüksége van kutyaházra. Nem mindegy azonban, hogy ez miből van, milyen felépítésű, és hol helyezkedik el. Ha kertben lakik a kutya, mindenképpen legyen egy jól szigetelt, eső- és szélvédett háza. A legjobb, ha a ház falai szigetelt fapanelekből állnak. A mérete akkor megfelelő, ha a kutya be tudja fűteni a saját testével, ha be tud menni, le tud feküdni, és éppen meg tud fordulni benne, mert ha kicsi, nem tud kényelmesen összegömbölyödni. Ezért mielőtt elindulunk kutyaházat vásárolni, mérjük meg a kutya magasságát és marmagasságát, valamint a hosszát! Törpe méretű pincsiknek, csivavának, westie-nek elég a 45x50, spánieleknek, tacskónak az 50x70 centiméteres kutyaház, míg például egy csau-csaunak vagy dalmatának már 60x80 centis, dobermannak, német juhásznak, vagy vizslának pedig 70x90 centis ház az ideális. A legnagyobb helyet többek között a dogok, kaukázusi juhászok, újfundlandik, komondorok igénylik, nekik a 90x100 centis lakás kell. "

2014. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


ez jobb? Ebből mekkora kéne?

2014. szept. 20. 22:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első linken lévő lesz szerintem,abból akkor XL-es elég lenne neki?
2014. szept. 20. 22:26
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!