Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kis vizslát mit...

Kaptam egy kis vizslát mit tegyek hogy ne sírjon mikor itthon hagyom? Help

Figyelt kérdés
társasházba lakunk 4 napja van nálam a kiskutyus és nem tudom mit tegyek hogy ne sírjon . Nagyon sajnálom itthon hagyni
2014. szept. 22. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan szoktasd az egyedülléthez. Először a lakás ajtaja elé menj ki, majd menj vissza pár perc után, utána menj egy kört a ház körül, és menj vissza. Ezt követően egyre fokozhatod az időt, és nem fog sírni. Amikor meg sír, ne foglalkozz vele, mert akkor azt erősíted benne, hogy jó az, amit csinál!
2014. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot
2014. szept. 22. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is 4 napom volt a kutyámmal az "összeszokásra", de az 5-en már mennem kellett dolgozni, és tudom hogy tuskó dolog, de úgy voltam vele: hogy nekem mennem kell, te meg azt csinálsz amit akarsz kiskutyám, majd ha haza jöttem foglalkozom veled. hozzá teszem, minden délben haza tudtam jönni, úgy hogy nem volt sokáig egyedül és a reggeli távozás előtt kifárasztottam. ennek köszönhetően a későbbiek folyamán, bárhol-bármikor ott tudtam hagyni.

nem biztos hogy ez minden kutyánál működik, de nálam bevált.

2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem már akkor is sír ha csak külön szobába vagyok, pedig tudja hallja látja hogy itthon vagyok... :S
2014. szept. 22. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!