Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyaház?

Amstaff kutyaház?

Figyelt kérdés

Mekkora kutyaházat kell csinálni? Szigetelve lenne, belméretnek olyan 60x90-et gondoltam, plusz még egy előtér szerűt, ami szélfogóként szolgálna

magasságot 60-65 centire gondoltam, ez így jó, vagy más méret kell?


2014. szept. 26. 20:10
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve a szélfogó mint előtér mekkora legyen minimum?
2014. szept. 26. 20:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapterület: fektesd el a kutyát az oldalára. Mérd meg mekkora, akkora alapterület kell neki. Magasság: kicsit több, mint a marmagasság.

A bejárat sose középen legyen, mindig oldalt, ha lehet, akkor a hosszabbik falon. Akkora legyen, hogy a kutya úgy tudjon bemenni, hogy egy kicsit össze kelljen húzni magát. Szóval azért ne kelljen a cipőkanál, de a lehető legkisebb legyen, a hőmegtartás miatt.

Nem árt, ha szigetelve van. Lábakon álljon.

Ha viszonylag szélvédett helyen van, tehát nem a préri közepén, akkor nem szükséges az előtér. Nehezebben jut ki, ha ugatnivaló van.

Az én corsóm sokszor kilógatja a fejét, mert nagy meleget csinál magának a házban.

2014. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy olyan legyen hogy kényelmesen beleférjen, meg fel tudjon állni benne. Az ajtó legyen olyan hogy beférjen, de ne nagy. A kicsi bejárattól sokszor megijednek, tapasztalatból tudom. A szélfogó nem kell, inkább ahelyett hőfüggönyt rakj neki az ajtóra, de azután hogy már megszokta az ólat. Nem egy fázós fajta ha kint szokott meg, akkor nem lesz gondja.
2014. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!