Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csirkeallergiának mik a...

A csirkeallergiának mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a viszketés és szőrrágás a test egész felületére kiterjed, vagy csak bizonyos területekre?
2014. szept. 26. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Jellemzően a talpát, lábujjait, mancsát rágcsálja inkább-legalábbis nálunk. Illetve a lábujjai között piros a bőr.
2014. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Érdekes a mi kutyánk, vakarodzik és rágja magát. A vakaródzást a melső lábainál figyeltem meg, az ála alatt a füle tövénél.

A rágást az oldalán, a lábszárán, és a háta közepén. De az is érdekes, hogy nem egyfolytában csinálja. Hanem bizonyos időközönként. Pl reggel jobban, napközben néha, és éjjel, sokszor erre ébredek, hogy hallom, ahogy rágja magát. Csirkeallergiára gondoltam, vagy valami olyanra, ami csirkés tápokban van. Eddig csak ilyet kapott, mert kölyök kutya.

Most fogok hozatni olyan tápot, ami csirkementes. Az allergiavizsgálatot egyenlőre nem tudom megcsináltatni. Képtelenek vagyunk ennyi pénzt összeszedni.

2014. szept. 26. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!