Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után jelentkeznek...

Mennyi idő után jelentkeznek a gyomorcsavarodás tünetei?

Figyelt kérdés
A törpe uszkárom jól bekajált utána játszott majd aludt egy kiadósat. Az evés óta letelt már 3,5 óra, ha eddig nincs semmi tünet akkor aggodalomra van még ok?

2014. jan. 2. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Evés után pár órával, szerintem felesleges aggódnod, kistestű kutyáknál elég ritka a gyomorcsavar.
2014. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyomorcsavarodás azonnal jelentkezik. Hogyha részleges, akkor pár óra elteltével is jelentkezhet. Egy "törpe" uszkárnál amúgy is ritka, nem tartozik a veszélyeztetett fajták közé.


Mit játszott? Ugrált? Szaladgált?

2014. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


de szerintem nektek nincs miért aggódni-az egyből kiütötte volna,de ha nincs tünet :D ha magétól játszik azzal nem okoz magának gondot,a lényeg ha bekajál te ne futtasd meg meg más se utána

2014. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szaladgált a játékával, meg dobálta magának...ahogy szokta
2014. jan. 2. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem szoktasd rá az evés utáni pihenésre, a kutyák 80%a kaja után kezd el pörögni. Habár nem hajlamos a gyomorcsavarra, de azért nem árt, ha vacsi után pihen.
2014. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!