Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véres kaki és pisi kiskutyánál...

Véres kaki és pisi kiskutyánál?! SOS

Figyelt kérdés

12 hetes mopsz kiskutyáról van szó. tegnap reggel vettem észre hogy véres részek is vannak a kakijában meg nyálkás, de állagra meg normálisnak mondható mindezt leszámítva,viszont ma reggelre már a pisije is véres volt. egyáltalán nem lehangolt, folyamatosan pörög, eszik, amikor lehetősége van tovább kunyerál, iszik rendesen, tehát a viselkedésén nem vettem észre semmi különöset. azért ide írok mert jelenleg nem otthon vagyunk így az állatorvos csak holnap tudná megvizsgálni. lehet felfázás? a lakásban elég hideg van de nem tudom neki megtiltani hogy csak a szőnyegen játszon és ne menjen a kőre.

oltásai megvannak..ennek ellenére lehet parvo vagy féreg?


2014. szept. 27. 08:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Parvo nak tünik. Mikor kapta meg az oltást?
2014. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
még augusztusban, 6,5 hetesen. és ezt mitől kaphatta el? kb 3-4 alkalommal sétált de nem evett meg semmit mert nem hagytam és inkább szaladt mint a földön szaglászott. idegen kutyákkal sem érintkezett meg más ürülékkel sem.
2014. szept. 27. 08:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet parvo, vidd el orvoshoz minél előbb! Ügyelet van ma!
2014. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyon parvo gyaús. Felfázásnál a kaki nem hurutos. Ez nem várhat holnapig! Keress valakit aki el tudja vinni még ma!
2014. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

jajj szegénykém :( mindenképp megpróbálok ma eljutni vele az orvoshoz.

köszi a válaszokat.

2014. szept. 27. 08:56
 6/17 A kérdező kommentje:

"A parvovírusos bélgyulladás legfontosabb tünetei: állandó hányás, hasmenés. A széklet bűzös, véres és szinte megállíthatatlan. Az állat nem eszik, nem iszik, kedvetlen, elesett, erős hasi fájdalmai vannak."


nem kötekedésképp csak amíg nem jutunk orvoshoz próbálok nem a legrosszabbra gondolni. ezek alapján egyedül a véres részek vannak nálunk. de nem kakil többet mint szokott, nem büdösebb egy átlagos kutyakakinál, nincs hasmenés és hányás, eszik is és iszik is, nem kedvetlen és nem is elesett.


nagyon remélem hogy valami más és kevésbé súlyos baja van.

2014. szept. 27. 09:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el, nekem is parvonak tűnik, EGYELŐRE nem az összes tünettel, de ahogy jött a véres pisi jöhet a többi is... DRUKKOLOK hogy ne az legyen!
2014. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

persze hogy viszem. ezzel nem azt akarom megúszni.

múltkor gombás tünetei voltak és kiderült hogy a táp okozta és csirkeallergia. azért reménykedem nagyon hogy ehhez hasonlóan most sem lesz gáz.

2014. szept. 27. 09:28
 9/17 A kérdező kommentje:
ja és az oltásokhoz visszatérve múlthéten kapta meg a második kombináltat és féregtelenítőt.
2014. szept. 27. 09:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak a lakásban van a kutya, vagy levitted esetleg hosszabb időre? A véres pisi lehet felfázás is, de tényleg vidd el állatorvoshoz mindenképp.
2014. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!