Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonbergi vagy berni pásztor?

Leonbergi vagy berni pásztor?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Kertes házba szobakutyaként, gyakori gyerekvendégek, szinte sosem volna egyedül, túrázni gyakran járok és van mellette egy magyar vizsla szerű 10 éves keverék kutya. Fontos a nyugodtság, barátságosság, gyerekszeretet, családszeretet, sportos kutya, bár inkább ezen a túrázós vonalon.
2014. szept. 28. 22:07
 1/4 t_GaRami_a ***** válasza:
41%
Egyik se szoba kutya. Ha kertes ház, akkor miért nem a kertben tartjátok?
2014. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 leonbergim van, az egyik kifejezetten bent szeret lenni, velünk. Én csak ajánlani tudom.
2014. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 t_GaRami_a ***** válasza:
41%
Minden kutya szeret bent lenni a gazdival a melegben, de egy ekkora kutya akkor se lehet bent egész nap, mert nagyobb tér kell neki, megrágja a bútorokat stb. Egy kis csivava talán, de egy leonbergi...
2014. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, rosszul fogalmaztam. Szóval bejárhat a szobába, házba is. A másik kutya egy előszoba szerűségben alszik, ami még nem is a ház, de nem is az udvar. Szóval nem csak bent lehetne, lényegében szabad be és ki járkálása volna.
2014. szept. 29. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!