Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Veszhelyzet van, vki?

S. O. S! Veszhelyzet van, vki?

Figyelt kérdés
Tudom h nem ebbe a kategoriaba tartozik de itt vagytok a legtobben legyszi segitsetek es pls ne jelentsetek mar...fontos. Nem tudom mi van a kutyusommal.. 3-4 napja nem eszik (maskor is volt mar h 2-3 napig nem evett de ezt mar sokallom), a kajajat a macska eszi meg, latszik rajta h fogoytt a kajat nem akarja megwnni SEMMIT! Fott kajat, konzervet, szarazat. Viszont allandoan foldes a vizes tanyerja es tobbet iszik mint nyaron. Meg mar oreg de az utobbi egy hetben nagyon le van lassulva ilyet meg azelott se csinalt meg ilyen zoldesbarnas a kakija meg a hanyasa. Bosi ez undi de ez van...meg olyan szomoru meg minden.:( Felek h elveszitem nagyon szeretem. Sztetek mi lehet a baja? Am holnap jon ki az allatorvos de nagyon aggodok.:c
2014. szept. 30. 21:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A helyesirasi hibak miatt is bocsi de twlorol vagyok es konnyen felreirok es sietek..:(
2014. szept. 30. 21:40
 2/20 anonim ***** válasza:

Hívd az állatorvost, amíg nem késő!

Ilyenkor minden óra számít. Valsóíznűleg valami fertőzés, kap egy injekciót, és 1-2 nap alatt valószínűleg helyrejön.

2014. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
43%

Nem baj, hogy ideírtad, valóban ez a legnépszerűbb topic.

Lehetséges, hogy megevett vmit amit nem kellett volna. Esetleg valami bogarat vagy békát. De sajnos csak az állatorvos tud mondani konkrét dolgot! :/ Remélem jobban lesz a kutyusod! :(

2014. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
35%
Szélsőséges esetben mérgezés is lehet.. Sajnos manapság sok kutyát mérgeznek meg.
2014. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3-4 napja nincs jól, ezt az éjszakát már csak átvészeli. Amit leírtál, abból csak találgatni lehet. Azzal meg nem érsz sokat. Remélem, nem lesz komoly.
2014. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS!!
2014. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Vagy adjál neki calcimusc-ot! Itass meg vele egyet!
2014. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!:)
2014. szept. 30. 23:37
 9/20 sippara ***** válasza:
88%
Nem kihívni kell az állatorvost, hanem bevinni a kutyát egy normálisan felszerelt állatorvosi rendelőbe.
2014. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

sipparának igaza van, ne hívd ki,hanem egy jól felszerelt rendelőbe menj el vele! Egy házhoz kijáró doki ad neki valami gyógyszert, ami valószínűleg nem használ. Ritka az olyan állatorvos, amelyik házhoz is kijár, és van rendelője is, ahol megfelelően ellátja a kis betegeket!

Én amúgy cukorbetegségre és férgekre tippelek így a leírásod alapján. Egyikkel sem szabad szórakozni! Irány egy rendelő minél előbb!

2014. okt. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!