Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vészhelyzet! Keresek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vészhelyzet! Keresek egy lányt, tudnátok nekem segíteni? (Satu Mare)

Figyelt kérdés

Tehát regisztráltam erre a randivonalra, csak sehol nem láttam feltüntetve hogy ez fizetős. Hosszas keresgélés után rátaláltam valakire. Ingyen csak nézelődni lehet. A lényeg hogy bejön azok alapján amiket leírt magáról. De semmilyen úton módon nem lehet vele kapcsolatba lépni, csak ha befizetek.

Tehát őt keresem: [link]

Ingridnek hívják, 17 éves(Nyilas)

Szatmáron lakik(Satu Mare)

sajna ennyit tudok...


Ha valaki tudja a teljes nevét, vagy ismeri, esetleg fen van FB-n ismerősnek, elküldhetné privátba a teljes nevét, vagy a facebook adatlapjának linkjét. Nagyon szépen megköszönném! 20/f



2013. nov. 6. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Közelben lakom :D 26/f
2013. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs nagyobb kép?
2013. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsivel kisebb képet nem tudsz mutatni?:D
2013. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy van, és ilyen picur :D De elég a reményhez :P
2013. nov. 6. 19:21
 5/11 BlackSword ***** válasza:
Keresd meg Te!!! Ha meg sem találod, akkor hogy akarod randira hívni...
2013. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez az... nem Szatmáron lakom, hanem 50km-re onnan, és a kép alapján szerintem ha találkoznék vele az utcán, fel sem ismerném. Vagy menjek oda minden fiatal fekete hajú lányhoz, azzal, hogy:

-Szia, Ingrid ?

-Nem!

-Jah, akkor semmi. Szia

Lehet valakinek aki itt jár osztálytársa volt, és ő biztos felismeri kicsi képről is...

Ráadásul lehet nem is tetszem majd neki, és nem csapnék ekkora hűhót a semmiért...

2013. nov. 6. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyu, nem kell magyarázkodnod. A te helyedben én is ezt tenném, ám azt azért ne felejtsd el, hogy amit láttál belőle, az csak egy kép. Nem beszéltél vele, semmi mást nem tudsz róla (na jó néhány infót a reglapjáról), szóval nem biztos, hogy élőben is meglenne a vonzalom.
2013. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de 1 próbát megérne ha tudnék vele beszélni :)
2013. nov. 6. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem érné meg azt a pár száz forint(nyi lei)t?
2013. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!