Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék megyénk Állatvédőrsé...

Szeretnék megyénk Állatvédőrségének (menhelyeinek) kutyatápot adományozni.15 ezerért jó lenne 2x15 kg-os kiszerelésben valami normális tápot találnom. Van ötletetetk?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk gazdagok, de évente egyszer igyekszem így támogatni a számomra fontos Védőrséget (nekem ez a heppem, nem járok fodrászhot, műkörmöshöz, nekem ez az évi luxuskiadásom). Mivel nem vagyunk gazdagok, ez a 15 ezer nekünk sok, főleg ilyenkor, de ezért a pénzért szeretnék valamilyen normális kaját juttatni a menhelyes kutyóknak, ezért nagyon átgondolnám, mit adok nekik.


Josera vonalon indultam, Economy kilőve, mert nagyon sokan panaszkodnak rá.

Esetleg a Solido az, ami megfelelne.

Brit-nél, ha kifognék akciót, akkor lamb and rice-ot vennék.


De a többi gyártó termékét nem ismerem. Segítsetek, van olyan megbízható táp, amitől nem fosnak, nem vakaróznak, nem fogynak, viszont nincs 600 ft/kg fölött az ára?


Köszi


2014. okt. 3. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, olyan kellene, ami minden termetű kutyának jó.
2014. okt. 3. 22:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj reálisan: a menhelyes kutyák mennyiséget esznek. Ott nem a minőség fog számítani és nem azzal segítesz ha 2 napig ehetnek jobb kaját hanem azzal, ha 1 hétig meg van oldva a kajájuk. Pl 15 ezerből tudsz venni 4-5 ilyen zsákot, ami 60-75 kiló táp, szemben a 30cal...egy menhelyen nem mindegy.

[link]

2014. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy kicsit olyan, mintha egy gyerekotthonba bemennél azzal, hogy hétvégén elviszed őket a Gundelba egy 10 fogásos ebédre. Szép dolog ez is, bárcsak minden napuk így telne... viszont nem így telik, és ha választhatnának egy luxushétvége és 1 hónap biztos élelem között, szerintem az utóbbit választanák.
2014. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kajájuk van. Hiszen sokan adományoznak. Nem éheznek. Én rossz minőségű tápot nem szeretnék venni, nem csak azért, mert mindenféle gondot okoz, hanem azért is, mert a jobb minőségűből a kevesebb több.
2014. okt. 3. 22:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindensetre, holnap megkérdezem a Védőrséget, mit szeretne.
2014. okt. 3. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a legokosabb dolog, amit tehetsz. Kérdezni.

Azért egy menhelyen nem jut a drága , szuper tápokra. Ha egy lerobbant kutyának erőset adnak, azzal nem jót csinálnak a szervezetének.

2014. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Chappiből 45 kg, Josera Economy-ból 40 kg tudnék venni. Ennél ócskábbat már tényleg nem veszek (porcijó, frakk, egyéb).

Ha esetleg lenne valami óriási kiszerelésben olcsóbban valami ilyen kategóriájú táp, az szuper lenne.

2014. okt. 3. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha csak egy tápot vennél, és mellé konzervet? Több áruházban is vannak most akciók, csak körül kell nézni. Olcsóbban is jössz ki, és segítesz is!
2014. okt. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki tápot adományoz, kétlem, hogy éheznének a kutyák. Viszont táppal nem tudnak fizetni az orvosnak. Én inkább pénzt adnék, vgy egy adott kutyát támogatnék.
2014. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baj a pénz adományozásával, hogy gyakran nem a kutyáknak jut. Igen, ilyen mocskos emberek is vannak ( tisztelet a ...) Egy táp, konzerv, póráz ... biztos, hogy nagyobb eséllyel jut a kutyáknak. Ha meg mindenki tápot adományoz és a pénz megmarad akkor az orvosokat abból tudják állni.
2014. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!