Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mien kutya?

Counter kérdése:

Ez mien kutya?

Figyelt kérdés

[link]


pls



2014. okt. 4. 14:46
 1/8 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Tacskó,nagyon aranyos,nagyon szeretem ezt a fajtát,nekem is ilyen keverékem van.
2014. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tacskó!
2014. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
96%
*milyen
2014. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony, ez egy tündéri kis tacsi!

Tudomásom szerint a kutyák között neki van a "legérzékenyebb lelke".

Képes szó szerint bele-betegedni, ha esetleg úgy érzi, hogy a gazdija nem szerinti! Igényli, hogy minden nap foglalkozz vele, egy kicsit símogasd, játsz, csak vele foglalkozz.

Ha erőteljesebb hangon rászólsz, már az nagyon rosszul esik neki. Az enyém ha megdorgáltam, nagyon-nagyon szomorú és bánatos tudott lenni, szüksége volt arra, hogy megsímogassam, megszeretgesem, akkor "helyrebillent a lelke"

2014. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez oan vagy olyan?

inkább olyan mint egy tacskó:))))))

2014. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
király árat tudtok mondani? pls amugy kössz a válaszokat
2014. okt. 5. 00:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Menhelyeken, fajtamentésnél elég sok van belőlük, nézz szét ezeknek az oldalán, DE! Soha ne vegyél kutyát a jógogásról, olxről, meg hasonló internetes hirdetőoldalakról! Még akkor sem, ha az oldal neve kiskutya.hu. Itt szaporítók hirdetnek!
2014. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz :D majd ha elmegyek a panelból
2014. okt. 31. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!