Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most voltam állatorvosnál és...

Most voltam állatorvosnál és beadta a féreghajtót (többi lent), mikor adjam be a következőt?

Figyelt kérdés
Még kicsit a kutyus nagyon 6 hetes, most kapta meg az első oltását és egy negyed féreghajtót adott be neki, elmondta, hogy mikor hogy adjam a következőt de kiment a fejemből, mert arra figyeltem, hogy nyüszít szegény, azt tudom, hogy csak negyedet kell beadnom belőle, és azt is tudom hogyan kell, de mikor adjam be? (ilyen téren kezdő vagyok)
2014. okt. 6. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy két hét múlva kell ismételni, illetve egész pontosan a legjobb a 10-11. napon (az előzőtől számítva) beadni.
2014. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja értem ,de csak negyedet adtam neki akkor is ez él?
2014. okt. 6. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Javasolnám, hogy hívd fel az állatorvost, akinél voltál és ő majd elmondja neked a pontos adagolást. Ő tudja, hogy mekkora súlyú a kutyád, milyen márkájú féreghajtót adott és hogy mennyire fertőzőtt vagy sem a kutya.

Mi csak az általános előírást tudjuk leírni.

2014. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapesetben két hétre rá ismétled, ugyan akkora mennyiséggel.
2014. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem férges meg semmi csak a szokásos alap esetben

szóval akkor két hét múlva csinálom nála

:)

2014. okt. 7. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapesetben 2 hétre rá ismételj. Viszont mérd meg előtte a kutyát. Nem tudom milyen fajta, de az én közepes testű kutyámnál a 6. heti és a 8 heti féreghajtó (paszta) mennyiségét dupláznom kellett, ugyanis 2 hét alatt 2,5-ről 5 kilós lett a szentem....
2014. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!