Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szünni nem akaró meghűléses...

Szünni nem akaró meghűléses tünetekre mit vennétek be az alábbiak közül? Melyik hatásosabb?

Figyelt kérdés

-forró tea + paracetamol tartalmú tabletta

-forró tea + egy kupica pálinka

-forralt bor

-esetleg forralt bor + pálinka



2014. febr. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Első vagy harmadik.

A pálinkát utálom...

2014. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azt olvastam,hogy a pálinka nagyon jó ilyenkor.Csak az a baj,hogy félek visszajönne,mert nem szeretem...

2014. febr. 23. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:

A paracetamollal vigyázz, mert a terápiás és a mérgező dózist csak egy hajszál választja el. A gyógyszer tájékoztatón jelzett adagolást sose lépd túl, és ne fogyassz mellé más paracetamol tatalmú készítményt! Ha pedig éhezéses állapot is fennáll (hányás, hasmenés) akkor ne szedd!


Egyébként nekem régen a Coldrex tabletta vált be (paracetamol, koffein meg még valami nyákoldó van benne), de ez is csak a tüneteket enyhíti, a gyógyulás így is úgy is 7 nap körül van.


A forró tea mindenképpen jó és a nagy dózisú (1000 mg feletti) c - vitamin hatékony a nátha ellen. Azt mindenképpen szedjél, jó sokat, főleg ilyenkor.

2014. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és én a pálinkát hanyagolnám, szerintem az nem használ.


De persze aki szereti, az minden alkalmat megragad. :-)

2014. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A pálinkát kihagyom.

Marad a gyógyszer-tea kombó.

Na meg egy kiadós alvás.:)

2014. febr. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!