Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szuka kutyámnak adok az...

Ha a szuka kutyámnak adok az én fogamzásgátlómbol tüzelésnél akkor nem lesz kiskutya?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 18:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Az ivartalanítás lenne a legjobb megoldás. De ha most nincs rá lehetőséged, akkor is van megoldás. A mi utcánkban is van 2 szomszéd, akiknek szuka kutyáik vannak. Idős nénikről van szó, tehát nemigen van fogalmuk az ivartalanításról. Ennek ellenére egyiknek a kutyája sem volt még vemhes a sok év alatt. Egyszerűen azért nem, mert olyan kerítést csináltak, amin a kutyák nem tudnak kiszökni. Nem olyan bonyolult ez.
2014. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
kedves 18as válaszoló, nagyon büszke lehetsz magadra, veregesd magad vállon. Akkor elmondanám neked hogy én gyógyszer és spirál mellett is lettem már terhes. Tehát tudok róla hogy más opciók is vannak, csakhogy nekem nem jók ezek. Amit most szedek ez spec gyógyszer, eddig bem volt gond vele.
2014. okt. 8. 06:59
 23/30 anonim ***** válasza:
68%
szerintem nem a kérdező zsebében, és nemi életében kéne turkálni, hanem valami normális választ adni a kérdésére. Ha csak 2 szukátok van, akkor a probléma nem olyan vészes. Az ivarosság nem közvetlen velejárója a vemhesülés, csak akkor ha a gazda felelőtlen, és nem figyel oda a kutyájára. Annyi a lényege, hogy amikor tüzelnek, ne legyenek a kertben felügyelet nélkül.
2014. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. okt. 8. 09:22
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát ajánlhatnék még egy normális kerítést, de az bőven több, mint a két kutya ivartalanítása. Oda kell rájuk figyelni. Nagyszüleimnél is mindig ivaros szukák voltak, az egyik folyton lelépett a kertkapun. De valahogyan egyszer sem lettek kölykök.
2014. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%

Száz szónak is egy a vége, egy rahedli okos tanácsot kaptál!


Tessék megoldani, XXI. században élünk, szerencsére egy olyan országban, ahol sok minden megoldható, elérhető.... vagy kínozni fog a lelkifurulya egy életen át

2014. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem minek van kutyád ha nincs pénzed? Én el sem tudom képzelni, hogy hogy tudnám fentartani a kutyámat ha még egy egyszeri ivartalanítást sem tudnék megfizetni! Csak egyszer kell megcsinálni! Milyen 70-80 ezer? Egy ivartalanítás maximum 25 ezer, a te esetedben lehet hogy csak 15. Utazás ha tízezer akkor is megvagy 25-ből! Nekem a kutyám kajája egy hónapban majdnem annyi, mint az ivartalanításod. Kíváncsi lennék voltak-e már kint a szabadban, szoktad-e őket tanítani vagy ettek-e már kutyáknak való ételt. Ha nem törzskönyves vagy keverék akkor úgysincs értelme ivarosnak maradnia, mert hogy nevelnél fel egy alom kiskutyát? Büszke lehetsz a szüleidre is, hogy szaporítanak agyba-főbe, ahelyett, hogyha ennyire nem telik ivartanításra (általában ezekben a családokban szokott italra, cigire és drogokra telni, na meg elég sok más élvezeti cikkre) akkor legalább zárják el normálisan a kutyájukat, hogy ne szaporodjanak már... Ehelyett gondolom vízbe folytják őket, vagy kidobják a kukába a kölyköket, szerencsésebb esetben kirakják az utcára és valaki megtalálja őket. Hát tényleg csak gratulálni tudok! Az ilyenek miatt mint a te családod tart ott a kutyatartás Mo-n ahol! Most őszintén szerinted ez nem állatkínzás? Az ilyen embereket egyszerűen csak fejbe lőném...
2014. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Előzőn minden elmondott.......csak halkan merem remélni, hogy neked megszólal a lelkiismereted és nem állsz be az "angyalcsináló" felmenőid közé...


Tudod: bűnösök közt cinkos aki néma...


Egyébiránt én a saját anyámmal nem kommunikálok 2 éve pontosan ilyen ügyből kifolyólag, anyagilag is megtámogattam a dolgot nem is egyszer, értelmesen és csúnyán is levezettem a következményeket.


Szégyen, nem szégyen ez van, (nem az enyém a szégyen) az ember nem választhat sem szülőt, sem rokont.


Az én hibbant anyám kínjában azt vágta a fejemhez, hogy kutyab@@@ vagyok, mivel semmi észérvet nem tudott fölhozni arra a kérdésemre sem, hogy a kutya ivartalanítására adott pénzt miért nem arra költötte, ráadásul a távolság miatt én ezt már megbeszéltem egy ottani orvossal is.......na az is megért egy misét.

2014. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kereshetnél egy olyan orvost,aki részletre elvállalja a műtétet.Vagy olyan állatvédő szervezetet,akik kifizetik és te szépen havi részletben visszaadod nekik.
2014. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
87%

"...ivartalanitás mennyi kb30 ezer? plusz eljutni innen egy dokihoz az legyen 10 ezer....."


Hol élsz, egy alföldi tanyán, hogy 10 ezer forintba kerül, mire beérsz az első településre? Nem kell feltétlenül nagyvárosban, menő klinikát választani, és akkor nem is lesz olyan drága. Szinte minden faluban és minden kisebb városban is van állatorvos. És szépen felhivogatod őket, és nem kell egy perc se, hogy mondjanak kb. egy árat. Utána ahhoz viszed, amit ki tudsz fizetni. Nekünk 15-be került az ivartalanítás. Mellesleg nem muszáj egyszer megcsináltatnod mindkettő kutyánál. Már az is valami, ha elsőre legalább az egyiket sikerül ivartalaníttatni.


Egyébként meg nem értem milyen gyógyszert szedsz, hogy csak úgy elvehetsz belőle pár szemet.... így mondjuk már érteném, hogy miért lettél gyógyszer mellett is terhes....

2014. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!