Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek a (felnőtt)...

Mivel etetitek a (felnőtt) kutyátokat? Mennyit eszik egy hónap alatt (ft-ban)?

Figyelt kérdés
Elég rosszul állunk anyagilag...

2014. okt. 7. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

most leszek köcsög:)

látom van net, annak mennyi ( gondolom kábel tv is van hozzá ) is az előfizetése? és nem jut a kutyának kajára?

akkor minek szegény jószág, ha enni sem tudtok megfelelően adni neki?

tudom-tudom, megszorúlhat az ember, de ha nyersen etetsz, akkor max 5-8 ezerből simán kijössz egy hónapban.

2014. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm. Nem kell megszólni, ha esetleg nem tetszene akkor nem kell itt vesztegetned az idődet. Van rá pénz, de mivel jött egy anyagi hullám amibe nem foglak beavatni, ezért szeretném olcsóbban megúszni az etetést.
2014. okt. 7. 22:56
 3/13 anonim ***** válasza:
ezért írtam, hogy tudom, hogy megszorúlhat az ember, etess nyersen.
2014. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ma volt egy vitám, egy emberrel, aki kb 130 ft többlet miatt ajvékolt, ls felbacta az agyam...........

bocs.

2014. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék nem éheznek a kutyák meg semmi. Minden oltás megvan, stb..
2014. okt. 7. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
eh, nálam van a gond, csak vettem valakinek valamit, és ennyivel többre jött ki, mire az illető ( napi 2 doboz cigi + legalább 5 sör ) felháborodott. ezen kissé berágtam.......
2014. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
BARF (nyers hús meg nyers zöldség), összesen 45 kiló kutya, egy takarékos meg egy aktív, és nem költök havi 10-et az etetésükre összesen. Pedig nem is hajtok a legolcsóbb húsra, nem is tudnék, mert nem tudom nagy tételben venni, nincs hova elrakni. De ha lenne nagy fagyasztóm, havi 5ezer alatt lenne a hús, a zöldség meg már aztán tényleg minimális tétel. Plusz brutál mennyiségű rizst eszik az egyik, de az se kell minden kutyának, meg elég a legolcsóbb teszkós is.
2014. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. okt. 7. 23:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a kutyád? Nekem tacskóm van, Markus Mühle tápot kap. 15 kiló olyan 11ezer környékén van, az elég neki kb. 3 hónapra. Mióta ezt eszi a széklete nagyon jó, nem mocorog a gyomra, szép a szőre és nem habzsol, mert ezt meg kell rágni. Egyébként én is a BARFot javaslom, sajnos nekem még nincs rá lehetőségem, de ha különköltözök a szüleimtől azonnal váltok.
2014. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad a kutya méretét és a rendelkezésre álló anyagi keretet, így nehéz segíteni. Nekem a 70 kilós kutya etetése is kijön havi 10 ezerből Josera táppal.
2014. okt. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!