Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában elég sokat és irtó...

Mostanában elég sokat és irtó büdöset pukizik a kutyám. Ugyanazt a tápot kapja mint eddig és ez előtt nem volt ilyen gyakori a probléma. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha kap konzervet vagy szalámit attól szokott de mostanában mindentől.

2014. okt. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2014. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jól emészti a kaját, amit kap. Kefírt, probiotikumot kellene neki adni, az helyreteszi a gyomrát, emésztését. De biztos, hogy nem kap mást kaját? Fűszereset pl? (több helyen, pl, anyós titokban eteti a kutyát, ilyenekre gondolok..)
2014. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig biztosan valami kaja lesz a dologban. Szalámit nagyon gyorsan felejtsétek el, borzasztóan fűszeres egy kutyának, kinyírjátok a gyomrát vele. A konzerv meg csak szimplán felesleges ennyi erővel sós vizet is adhatnál neki. Etesd normális kajával (nagyon ajánlom a barfot, nálunk csodákat tett, csak elvétve van puki, bár az öl...)
2014. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
yorki, nagyon ritkán kap konzervet vagy szalámit inkább csak tápot eszik.
2014. okt. 11. 22:21
 5/5 Shadownight17 válasza:
0%

Szakadok ezeken a válaszokon..Most komolyan..ti biztosan kiizzadjátok...a ló miért "pukizik" vagy más állat miért? Ja! A kutyának nem lehet?

Nekünk van egy Am Staff...oké, ez nem Yorki...mit kezdenék én egy tenyérnyi kutyával...de ugyan az. A miénk olyanokat ereszt sokszor, hogy a könnyünk is kicsordul..mégse: Jaj hívjunk orvost! Most azonnal...! Egyszer hívtunk orvost állathoz, furcsa módon egy nap alatt meg is döglött...húha, miért vajon. Orvost zárd ki szerintem. Mert csak kinyírja, tudom, a sok városi "nagyokos" megmondja, mindig, emiatt is vidd állatorvosoz...:) Nekünk se döglődik. Olyan egészséges mint a makk! De te tudod. És lehet későn írok, nem figyeltem a dátumot. Én csak írtam, ez természetes. A hús pedig a legfőbb étel...óó...hát már azt is elfelejtjük, hogy a kutya a farkas leszármazottja, ami naphosszat nyers húst eszik. Húst! Nem hamburgert...és szerintem a farkas is fingik...adjál neki zölséget...úristen..füvet eszik ha ég a hasa, nem zöldséget zabál..attól még fingani fog a kutya.

2014. okt. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!